| Asennus | Pystyyn, Vertikaalinen |
|---|---|
| Avautumisviive | 100 ms |
| Ilman paine-ero maksimi | 9 bar |
| IP-luokka | IP65 |
| Istukan materiaali | Messinki |
| Jousen materiaali | Ruostumaton teräs |
| Jännite AC | 230 V |
| Kupin materiaali | Messinki |
| Kv arvo | 3,3 |
| Liitäntä | 1/2" BSP |
| Läpikulku | 16 mm |
| Materiaali männän varren tiiviste | PTFE |
| Materiaali männänrengas | PTFE täyttö |
| Materiaali oikosulkurengas | Kupari |
| Max. aineen lämpötila | 90 °C |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. virtaus | 55 l/min |
|---|---|
| Min. aineen lämpötila | -196 °C |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Männän materiaali | Ruostumaton teräs |
| Paine-ero maksimi | 9 bar |
| Paine-ero minimi | 0 bar |
| Paino | 1,1 kg |
| Rungon materiaali | Messinki |
| Sulkeutumisviive | 75 ms |
| Tehonkulutus | 16,7 W |
| Tiivisteen materiaali | PTFE |
| Toiminta 1 | 2/2 |
| Toiminta 2 | Normaalisti kiinni |
| Venttiilin malli | Solenoidiventtiili |
Huoltoseisokkien lähestyessä on oikea hetki suunnata katse järjestelmäsi pulssiventtiileihin. Huollon yhteydessä on hyvä varmistaa, että pulssiventtiilit toimivat luotettavasti ja tehokkaasti.
Aventics on julkaissut uuden XV-magneettiventtiiterminaalin koneenrakentajille. Venttiiliterminaalin moderni venttiilitekniikka tehostaa paineilman käyttöä ja optimoi pneumaattisten järjestelmien suorituskykyä.
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kv arvo | Liitäntä | Läpikulku | Max. virtaus | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kryogeeninen venttiili 2/2 NC 1/2", 230VAC 50Hz 16,7W, Ø16mm, messinki
Tuotenumero:
SCE222E002LT
Kopioitu!
|
3,3
|
1/2" BSP
|
16 mm
|
55 l/min
|
1,1 kg
|
|
||
|
Kryogeeninen venttiili 2/2 NC 3/4", 230VAC 50Hz 16,7W, Ø19mm, messinki
Tuotenumero:
SCE222F003LT
Kopioitu!
|
5,1
|
3/4" BSP
|
19 mm
|
85 l/min
|
1,2 kg
|
|
Valitse tuote listalta.