ELCO
Tämä anturi sopii digitaalisiin termostaatteihimme, jotka on mukautettu NTC-antureille.
Anturilla on 3500 mm:n kaapeli, jota voidaan tarvittaessa jatkaa.
Pitkillä etäisyyksillä on otettava huomioon mahdolliset häiriösignaalit ja mittausvääristymät.
Tiedot |
|
|---|---|
| Kaapelin materiaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 3500 mm |
| Min. käyttölämpötila | -50 °C |
| Max. käyttölämpötila | 110 °C |
| Paino | 30 g |
| Hyväksynnät | CE |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Halkaisija | 6 mm |
| Pituus | 50 mm |
| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs |
| Asennus | Suojaputki |
Tämä anturi sopii digitaalisiin termostaatteihimme, jotka on mukautettu NTC-antureille.
Anturilla on 3500 mm:n kaapeli, jota voidaan tarvittaessa jatkaa.
Pitkillä etäisyyksillä on otettava huomioon mahdolliset häiriösignaalit ja mittausvääristymät.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!