BEI SENSORS
Tiedot |
|
|---|---|
| Anturin tyyppi | Absoluuttianturi |
| Kotelon halkaisija | 90 mm |
| Akselin halkaisija | 30 mm |
| Liitäntä | Kaapeli |
| IP-luokka | IP65 |
| Max. pyörimisnopeus | 3600 rpm |
| Min. syöttöjännite DC | 10 V DC |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Max. syöttöjännite DC | 30 V DC |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Max. käyttölämpötila | 85 °C |
| Ulostulo | SSI |
| Versio | Monikierros |
OEM Finland on aloittanut yhteistyön uuden, ainutlaatuisen anturiratkaisujen toimittajan Lika Electronicin kanssa! Lika Electronic kehittää huippuluokan pulssi-, absoluutti- ja lineaariantureita teollisuuden tarpeisiin.
Tarjoamme ratkaisuja sekä laajan valikoiman komponentteja, jotta voit automatisoida ja turvata sahalaitoksen koneet.
Mitä ovat pulssianturit, magneettianturit ja absoluuttianturit? Miten ja mihin niitä käytetään? Lue ja opi!
Ohjelmoitava pulssianturi soveltuu mm. kunnossapidon tarpeisiin. Etenkin silloin kun resoluutio poikkeaa valtavirrasta ja kiire on kova. Lue lisää!
BEI Sensors tuo markkinoille kaksi uutta I/O-link-anturia; Inkrementti- ja absoluuttianturit suosittuun 58 mm:n anturisarjaan.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Anturin tyyppi | Kotelon halkaisija | Akselin halkaisija | Liitäntä | IP-luokka | Max. pyörimisnopeus | Min. syöttöjännite DC | Max. syöttöjännite DC | Min. käyttölämpötila | Max. käyttölämpötila | Ulostulo | Versio | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Absoluuttianturi, ø90, ø30, monikierros, SSI, Gray, kaapeli
Tuotenumero:
PHU930PSSG13125
Kopioitu!
|
Absoluuttianturi
|
90 mm
|
30 mm
|
Kaapeli
|
IP65
|
3600 rpm
|
10 V DC
|
30 V DC
|
-20 °C
|
85 °C
|
SSI
|
Monikierros
|
|
||
Absoluuttianturi, ø90, ø30, monikierros, SSI, Gray, M23-liitin
Tuotenumero:
PHU930PSSG13126
Kopioitu!
|
Absoluuttianturi
|
90 mm
|
30 mm
|
M23-liitin
|
IP65
|
3600 rpm
|
10 V DC
|
30 V DC
|
-20 °C
|
85 °C
|
SSI
|
Monikierros
|
|
||
Absoluuttianturi, ø90, ø30, monikierros, SSI, binääri, kaapeli
Tuotenumero:
PHU930PSSB13125
Kopioitu!
|
Absoluuttianturi
|
90 mm
|
30 mm
|
Kaapeli
|
IP65
|
3600 rpm
|
10 V DC
|
30 V DC
|
-20 °C
|
85 °C
|
SSI
|
Monikierros
|
|
||
Absoluuttianturi, ø90, ø30, monikierros, SSI, binääri, M23-liitin
Tuotenumero:
PHU930PSSB13126
Kopioitu!
|
Absoluuttianturi
|
90 mm
|
30 mm
|
M23-liitin
|
IP65
|
3600 rpm
|
10 V DC
|
30 V DC
|
-20 °C
|
85 °C
|
SSI
|
Monikierros
|
|
Valitse tuote listalta.