| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Kytkentätaajuus | 150 Hz |
| LED-indikointi | Kyllä |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Lähtö | PNP NO |
| Max. etäisyys | 300 mm |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Max. syöttöjännite DC | 30 V DC |
|---|---|
| Min. etäisyys | 0 mm |
| Min. käyttölämpötila | -15 °C |
| Min. syöttöjännite DC | 18 V DC |
| Rungon materiaali | PBT |
| Runko | 30x20x12mm |
Tarjoamme ratkaisuja sekä laajan valikoiman komponentteja, jotta voit automatisoida ja turvata sahalaitoksen koneet.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Valikoimiimme kuuluu korkealuokkaisia kytkin-, liitin-, lämmönhallinta-, älykalvo- ja näyttöratkaisuja sairaala- ja laboratoriolaitteiden valmistajille.
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
WIKA ILT-sarjan tutka-anturi tarjoaa tarkkaa ja kosketuksetonta pinnankorkeuden mittausta nesteille, viskooseille aineille ja kiintoaineille. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Lähtö | Max. etäisyys | Runko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 300mm, PNP, NO, kaapeli
Tuotenumero:
P48-30-R30-PNO-2M
Kopioitu!
|
PNP NO
|
300 mm
|
30x20x12mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 300mm, NPN, NO, kaapeli
Tuotenumero:
P48-30-R30-NNO-2M
Kopioitu!
|
NPN NO
|
300 mm
|
30x20x12mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 300mm, PNP, NC, kaapeli
Tuotenumero:
P48-30-R30-PNC-2M
Kopioitu!
|
PNP NC
|
300 mm
|
30x20x12mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 300mm, NPN, NC, kaapeli
Tuotenumero:
P48-30-R30-NNC-2M
Kopioitu!
|
NPN NC
|
300 mm
|
30x20x12mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 1,1m, PNP, NO, kaapeli
Tuotenumero:
P48-110-R50-PNO-2M
Kopioitu!
|
PNP NO
|
1100 mm
|
50x24x13mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 1,1m, NPN, NO, kaapeli
Tuotenumero:
P48-110-R50-NNO-2M
Kopioitu!
|
NPN NO
|
1100 mm
|
50x24x13mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 1,1m, PNP, NC, kaapeli
Tuotenumero:
P48-110-R50-PNC-2M
Kopioitu!
|
PNP NC
|
1100 mm
|
50x24x13mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, lähetin/vast.otin, 1,1m, NPN, NC, kaapeli
Tuotenumero:
P48-110-R50-NNC-2M
Kopioitu!
|
NPN NC
|
1100 mm
|
50x24x13mm
|
|
Valitse tuote listalta.