| IP-luokka | IP67 |
|---|---|
| Kytkentätaajuus | 10 Hz |
| LED-indikointi | Kyllä |
| Liitäntätyyppi | M12-liitin, 5-napainen |
| Lähtö | 2x PNP |
| Max. etäisyys | 400 mm |
| Max. käyttölämpötila | 70 °C |
| Max. syöttöjännite DC | 30 V DC |
| Max. ulostulovirta | 0,5 A |
|---|---|
| Min. etäisyys | 30 mm |
| Min. käyttölämpötila | -15 °C |
| Min. syöttöjännite DC | 12 V DC |
| Rungon materiaali | PBT |
| Runko | 101x36x22m |
Tarjoamme ratkaisuja sekä laajan valikoiman komponentteja, jotta voit automatisoida ja turvata sahalaitoksen koneet.
Oxley on globaali edelläkävijä sotilas- ja ilmailukäyttöön tarkoitetun LED-teknologian, yönäköratkaisujen sekä EMI-suodattimien kehityksessä.
OEM Open Day järjestettiin tänä vuonna uudella konseptilla, mikä osoittautui mieleiseksi asiakkaillemme, joita saapui paikalle miltei 100 henkeä!
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Kytkentätaajuus | Lähtö | Max. etäisyys | Max. ulostulovirta | Min. etäisyys | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ultraäänianturi, 400mm, 2xPNP, liitin
Tuotenumero:
P41-40-2P-CM12
Kopioitu!
|
10 Hz
|
2x PNP
|
400 mm
|
0,5 A
|
30 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 500mm, 2xPNP, liitin
Tuotenumero:
P41-50-2P-CM12
Kopioitu!
|
4,7 Hz
|
2x PNP
|
500 mm
|
0,5 A
|
60 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 800mm, 2xPNP, liitin
Tuotenumero:
P41-80-2P-CM12
Kopioitu!
|
4,7 Hz
|
2x PNP
|
800 mm
|
0,5 A
|
100 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 1,6m, 2xPNP, liitin
Tuotenumero:
P41-160-2P-CM12
Kopioitu!
|
7 Hz
|
2x PNP
|
1600 mm
|
0,5 A
|
80 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 2m, 2xPNP, liitin
Tuotenumero:
P41-200-2P-CM12
Kopioitu!
|
1,2 Hz
|
2x PNP
|
2000 mm
|
0,5 A
|
200 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 3,5m, 2xPNP, liitin
Tuotenumero:
P41-350-2P-CM12
Kopioitu!
|
0,5 Hz
|
2x PNP
|
3500 mm
|
0,5 A
|
300 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 400mm, 0-10V, liitin
Tuotenumero:
P41-40-U-CM12
Kopioitu!
|
|
0-10V
|
400 mm
|
|
30 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 500mm, 0-10V, liitin
Tuotenumero:
P41-50-U-CM12
Kopioitu!
|
|
0-10V
|
500 mm
|
|
60 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 800mm, 0-10V, liitin
Tuotenumero:
P41-80-U-CM12
Kopioitu!
|
|
0-10V
|
800 mm
|
|
100 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 1,6m, 0-10V, liitin
Tuotenumero:
P41-160-U-CM12
Kopioitu!
|
|
0-10V
|
1600 mm
|
|
80 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 2m, 0-10V, liitin
Tuotenumero:
P41-200-U-CM12
Kopioitu!
|
|
0-10V
|
2000 mm
|
|
200 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 3,5m, 0-10V, liitin
Tuotenumero:
P41-350-U-CM12
Kopioitu!
|
|
0-10V
|
3500 mm
|
|
300 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 400mm, 4-20mA, liitin
Tuotenumero:
P41-40-I-CM12
Kopioitu!
|
|
4-20mA
|
400 mm
|
|
30 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 500mm, 4-20mA, liitin
Tuotenumero:
P41-50-I-CM12
Kopioitu!
|
|
4-20mA
|
500 mm
|
|
60 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 800mm, 4-20mA, liitin
Tuotenumero:
P41-80-I-CM12
Kopioitu!
|
|
4-20mA
|
800 mm
|
|
100 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 1,6m, 4-20mA, liitin
Tuotenumero:
P41-160-I-CM12
Kopioitu!
|
|
4-20mA
|
1600 mm
|
|
80 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 2m, 4-20mA, liitin
Tuotenumero:
P41-200-I-CM12
Kopioitu!
|
|
4-20mA
|
2000 mm
|
|
200 mm
|
|
||
|
Ultraäänianturi, 3,5m, 4-20mA, liitin
Tuotenumero:
P41-350-I-CM12
Kopioitu!
|
|
4-20mA
|
3500 mm
|
|
300 mm
|
|
Valitse tuote listalta.