DATASENSING
Datalogicin etikettianturille SR23, käyttökohteita löytyy mm. elintarvike- ja lääketeollisuudesta.
Kitakoko on 50x5 mm, mikä mahdollistaa myös paksujen etikettien luvun. Pienin luettava etiketin leveys on 0,5 mm ja etikettien välin on oltava vähintään 0,5 mm.
Pieni ja vankka teräskotelo IP65 kotelointiluokalla, helppo ohjelmointi yhdellä painikkeella, ulostulona PNP tai NPN, 2 m kaapeli tai M8-liitin ja 12 kHz:n kytkentätaajuus varmistavat soveltuvuuden paikkaan kuin paikkaan.
Tiedot |
|
|---|---|
| Anturin toimintaperiaate | Etikettianturi |
| Käyttöjännite | 10-30 V DC |
| Ulostulo | PNP |
| Liitäntätyyppi | Kiinteä kaapeli 2 m |
| Paino | 85 g |
| Valon tyyppi | IR LED |
| IP-luokka | IP65 |
| Mitat (mm) | 30 x 63 x 10 |
| Reaktioaika | 0,04 ms |
| Taajuus | 12000 Hz |
| LED-indikointi | Kyllä |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Linssin materiaali | PC |
| Rungon materiaali | Alumiini, PBT |
| Max. ulostulovirta | 0,1 A |
| Max. virrankulutus | 0,03 A |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Kitakorkeus | 5 mm |
| Kitasyvyys | 50 mm |
| Hyväksynnät | CE, UL |
| Usean koodin lukeminen | Kyllä |
Datalogicin etikettianturille SR23, käyttökohteita löytyy mm. elintarvike- ja lääketeollisuudesta.
Kitakoko on 50x5 mm, mikä mahdollistaa myös paksujen etikettien luvun. Pienin luettava etiketin leveys on 0,5 mm ja etikettien välin on oltava vähintään 0,5 mm.
Pieni ja vankka teräskotelo IP65 kotelointiluokalla, helppo ohjelmointi yhdellä painikkeella, ulostulona PNP tai NPN, 2 m kaapeli tai M8-liitin ja 12 kHz:n kytkentätaajuus varmistavat soveltuvuuden paikkaan kuin paikkaan.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
Oikean RAM-kiinnikkeen valinta tarkoittaa oikeaa mitoitusta alusta alkaen. Ajoneuvoissa ja koneissa pelkkä laitteen paino ei ratkaise – myös tärinä, iskut, nopeus ja asennuskulma vaikuttavat.
OEM Finland vahvistaa nyt yhteistyötään Emersonin kanssa ja ottaa laajennetun vastuun useista heidän johtavista tuotemerkeistään Suomen markkinoilla.
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Kalvonäppäimistöt ovat edullinen ja toimintavarma ratkaisu kun tarvitset paikallisohjauksen laitteeseesi. Riippumatta siitä onko tarpeesi yksi näppäin tai koko QWERTY-näppäimistö, kalvonäppäimillä sen toteuttaminen on mahdollista.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Anturin toimintaperiaate | Käyttöjännite | Ulostulo | Liitäntätyyppi | Paino | Valon tyyppi | Reaktioaika | Max. virrankulutus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Etikettianturi, 5mm, PNP, kaapeli
Tuotenumero:
SR23-2-IR-PH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
PNP
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
85 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
||
|
Etikettianturi, 5mm, NPN, kaapeli
Tuotenumero:
SR23-2-IR-NH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
NPN
|
Kiinteä kaapeli 2 m
|
85 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
||
Etikettianturi, 5mm, PNP, liitin
Tuotenumero:
SR23-5-IR-PH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
PNP
|
M8-liitin, 4-napainen
|
46 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
||
Etikettianturi, 5mm, NPN, liitin
Tuotenumero:
SR23-5-IR-NH
Kopioitu!
|
Etikettianturi
|
10-30 V DC
|
NPN
|
M8-liitin, 4-napainen
|
46 g
|
IR LED
|
0,04 ms
|
0,03 A
|
|
Valitse tuote listalta.