Sisääntulo |
|
|---|---|
| Syöttöjännite AC | 100-277 V AC |
| Min. syöttöjännite AC | 85 V AC |
| Max. syöttöjännite AC | 305 V AC |
| Min. syöttöjännite DC | 120 V DC |
| Max. syöttöjännite DC | 300 V DC |
Ulostulo |
|
| Ulostulojännite | 24 V DC |
| Max. ulostulovirta | 50 A |
| Teho | 1200 W |
Mitat |
|
| Pituus | 234 mm |
| Leveys | 101,6 mm |
| Korkeus | 41 mm |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Paino | 1,15 kg |
Muut |
|
| Takuu | 5 vuotta |
| Hyväksynnät | CB, CE, CSA 22.2, UL |
| Min. käyttölämpötila | -20 °C |
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Kotelointi | Avoin |
| Tehokerroin 120 V AC täydellä kuormalla, tyypillinen | 0,95 |
| Tehokerroin 230 V AC täydellä kuormalla, tyypillinen | 0,95 |
| Hyötysuhde 230 V AC, täydellä kuormalla | 94 % |
Enedo suunnittelee ja kehittää lääkinnälliseen käyttöön tarkoitettuja AC–DC-teholähteitä vaativimpiin terveydenhuollon sovelluksiin.
OEM laajentaa teholähdetarjontaansa yhteistyöllä Eforen kanssa Suomessa ja Baltian maissa
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
PULS on esitellyt uuden sukupolven PLANET-teholähdesarjan, joka asettaa uudet standardit teollisuuden DIN-kiskovirtalähteille yhdistämällä ennätyskorkean hyötysuhteen ja erittäin kompaktin koon.
Delta Electronics on julkaissut uudet Chrome II -teholähteet. Chrome II -sarjan teholähteet on suunniteltu moduulikoteloasennuksiin ja ne sopivat DIN-aukkoon. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Syöttöjännite AC | Min. syöttöjännite AC | Max. syöttöjännite AC | Min. syöttöjännite DC | Max. syöttöjännite DC | Ulostulojännite | Max. ulostulovirta | Teho | Pituus | Leveys | Korkeus | Paino | Takuu | Hyväksynnät | Min. käyttölämpötila | Max. käyttölämpötila | Kotelointi | Jäähdytys | Tehokerroin 120 V AC täydellä kuormalla, tyypillinen | Tehokerroin 230 V AC täydellä kuormalla, tyypillinen | Hyötysuhde 230 V AC, täydellä kuormalla | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Teholähde 100-277 V AC/24 V DC, 50 A
Tuotenumero:
MDP1200-US24-UCF
Kopioitu!
|
100-277 V AC
|
85 V AC
|
305 V AC
|
120 V DC
|
300 V DC
|
24 V DC
|
50 A
|
1200 W
|
234 mm
|
101,6 mm
|
41 mm
|
1,15 kg
|
5 vuotta
|
CB, CE, CSA 22.2, UL
|
-20 °C
|
60 °C
|
Avoin
|
|
0,95
|
0,95
|
94 %
|
|
||
|
Teholähde 100-277 V AC/24 V DC, 50 A
Tuotenumero:
MDP1200-US24-PCF
Kopioitu!
|
100-277 V AC
|
85 V AC
|
305 V AC
|
120 V DC
|
300 V DC
|
24 V DC
|
50 A
|
1200 W
|
234,7 mm
|
101,6 mm
|
41 mm
|
1,25 kg
|
5 vuotta
|
CB, CE, CSA 22.2, UL
|
-20 °C
|
60 °C
|
Avoin
|
|
0,95
|
0,95
|
94 %
|
|
||
|
Teholähde 100-277 V AC/24 V DC, 50 A
Tuotenumero:
MDP1200-US24-FF
Kopioitu!
|
100-277
|
85 V AC
|
305 V AC
|
120 V DC
|
300 V DC
|
24 V DC
|
50 A
|
1200 W
|
264,1 mm
|
101,6 mm
|
41 mm
|
1,15 kg
|
5 vuotta
|
CB, CE, CSA 22.2, UL
|
-20 °C
|
60 °C
|
Koteloitu
|
Tuuletin
|
0,95
|
0,95
|
94 %
|
|
Valitse tuote listalta.