JACOB
Ruostumaton huohotintulppa metrisellä kierteellä on välttämätön komponentti monissa järjestelmissä, tarjoten tehokkaan ilmanpoiston tai ilman säätelyn.
Valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, tämä huohotintulppa on erittäin kestävä ja korroosionkestävä. Se mahdollistaa luotettavan ja tarkan ilmanpoiston,
samalla suojaten järjestelmää kosteudelta, epäpuhtauksilta ja ylipaineelta. Ruostumaton huohotintulppa on helppo asentaa ja sen pitkäikäisyys tekee
siitä luotettavan valinnan vaativiin sovelluksiin. Olipa kyseessä teollisuuslaitos tai ajoneuvo, ruostumaton huohotintulppa tarjoaa tehokkaan ja luotettavan ilmansäätöratkaisun.
| Avainväli | 14 mm |
|---|---|
| IP-luokka | IP66, IP68, IP69 |
| Kierteen koko | M12x1,5 |
| Kierteen pituus | 6 mm |
| Kierteen tyyppi | Metrinen kierre |
| Kokonaispituus | 13 mm |
| Max. käyttölämpötila (dynaaminen) | 100 °C |
|---|---|
| Min. käyttölämpötila (dynaaminen) | -40 °C |
| O-rengas | Kyllä |
| Pakkauskoko | 25 kpl |
| Rungon materiaali | Ruostumaton teräs 1.4305 |
Ruostumaton huohotintulppa metrisellä kierteellä on välttämätön komponentti monissa järjestelmissä, tarjoten tehokkaan ilmanpoiston tai ilman säätelyn.
Valmistettu korkealaatuisesta ruostumattomasta teräksestä, tämä huohotintulppa on erittäin kestävä ja korroosionkestävä. Se mahdollistaa luotettavan ja tarkan ilmanpoiston,
samalla suojaten järjestelmää kosteudelta, epäpuhtauksilta ja ylipaineelta. Ruostumaton huohotintulppa on helppo asentaa ja sen pitkäikäisyys tekee
siitä luotettavan valinnan vaativiin sovelluksiin. Olipa kyseessä teollisuuslaitos tai ajoneuvo, ruostumaton huohotintulppa tarjoaa tehokkaan ja luotettavan ilmansäätöratkaisun.
CONTA-CLIP tarjoaa elintarviketeollisuuden vaatimuksiin suunniteltuja kaapeliläpivientiratkaisuja, jotka on valmistettu FDA-yhteensopivista materiaaleista.
Tehokas ja turvallinen kaapeliläpivienti on keskeinen tekijä teollisuus- ja sähköasennuksissa.
Partex PKS Edge Clip on erinomainen valinta aurinkopaneeliasennuksiin! Kaapelikiinnikkeet tarjoavat nopean ja helpon kaapeliasennuksen ilman nippusiteitä.
Järjestelmän ansiosta valmiskaapeleita ei tarvitse enää katkaista läpiviennin takia, jolloin säilytetään kaapelivalmistajan takuu. Lisäksi kaapelien lisääminen jälkeenpäin on nopeaa ja vaivatonta.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Avainväli | Kierteen koko | Kierteen pituus | Kokonaispituus | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Huohotintulppa, M12, ruostumaton teräs
Tuotenumero:
JDAE12ES4305
Kopioitu!
|
14 mm
|
M12x1,5
|
6 mm
|
13 mm
|
25 kpl
|
|
||
|
Huohotintulppa, M20, ruostumaton teräs
Tuotenumero:
JDAE20ES4305
Kopioitu!
|
24 mm
|
M20x1,5
|
6 mm
|
13 mm
|
10 kpl
|
|
||
|
Huohotintulppa, M40, ruostumaton teräs
Tuotenumero:
JDAE40ES4305
Kopioitu!
|
45 mm
|
M40x1,5
|
8 mm
|
18 mm
|
5 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.