CONTA-CLIP
KDSI-SR-ruuvikehykset mahdollistavat koko asennuksen ulkopuolelta. Tämä on ihanteellista sovelluksissa, joissa paneelin sisäpuolella on rajallisesti tilaa.
KDSI-SR noudattaa samoja modulaarisia asennusperiaatteita kuin suosittu KDS-SR, joka voidaan koota sisäpuolelta.
Muutokset käännetyissä versioissa ovat uudenlainen peilattu kehysaukkojen kartiomuoto sekä lisätty peitekehys, joka varmistaa tiiviin sovituksen tiivisteselementeille ulospäin ja säilyttää vedonpoiston DIN EN 62444 -standardin mukaisesti.
KDSI käyttää samoja läpivintiaukkoja kuin teollisuusliitinvalmistajien, kuten Harting, Walther ja Ilme, vakiomallit. Lisäksi se käyttää samoja välilevyjä ja IP66-luokan tiivisteitä kuin KDS:n neliö- ja pyöreät versiot.
| Alkuperämaa | DE |
|---|---|
| Asennus | Ruuviasennus |
| Aukon leveys | 46 mm |
| Aukon pituus | 46 mm |
| cUL standardi | C22.2 No. 14-95 |
| Eristemateriaali | Polyuretaanipohjainen |
| Halogeeniton | Kyllä |
| Hyväksynnät | cUL, UL |
| IP-luokka | IP66 |
| Kiinnitysruuvien kiristysmomentti | 3 |
| Kiinnitysruuvit | M5 |
| Korkeus | 19,6 mm |
| Korkeus asennettuna | 19,6 mm |
| Lasikuituvahvistettu | Kyllä |
| Leveys | 70 mm |
| Materiaali | Polyamidi |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 120 °C |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| NEMA luokka | 4x |
| Paino | 59,4 g |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Paloluokka | V-0 |
| Pituus | 81 mm |
| Ruuvireikien halkaisija | 5,5 mm |
| Ruuvireikien lukumäärä | 4 kpl |
| Silikonivapaa | Kyllä |
| Tullitariffi | 39259020 |
| UL standardi | UL 508 |
| Väri | Sininen |
KDSI-SR-ruuvikehykset mahdollistavat koko asennuksen ulkopuolelta. Tämä on ihanteellista sovelluksissa, joissa paneelin sisäpuolella on rajallisesti tilaa.
KDSI-SR noudattaa samoja modulaarisia asennusperiaatteita kuin suosittu KDS-SR, joka voidaan koota sisäpuolelta.
Muutokset käännetyissä versioissa ovat uudenlainen peilattu kehysaukkojen kartiomuoto sekä lisätty peitekehys, joka varmistaa tiiviin sovituksen tiivisteselementeille ulospäin ja säilyttää vedonpoiston DIN EN 62444 -standardin mukaisesti.
KDSI käyttää samoja läpivintiaukkoja kuin teollisuusliitinvalmistajien, kuten Harting, Walther ja Ilme, vakiomallit. Lisäksi se käyttää samoja välilevyjä ja IP66-luokan tiivisteitä kuin KDS:n neliö- ja pyöreät versiot.
CONTA-CLIP tarjoaa elintarviketeollisuuden vaatimuksiin suunniteltuja kaapeliläpivientiratkaisuja, jotka on valmistettu FDA-yhteensopivista materiaaleista.
Tehokas ja turvallinen kaapeliläpivienti on keskeinen tekijä teollisuus- ja sähköasennuksissa.
Partex PKS Edge Clip on erinomainen valinta aurinkopaneeliasennuksiin! Kaapelikiinnikkeet tarjoavat nopean ja helpon kaapeliasennuksen ilman nippusiteitä.
Järjestelmän ansiosta valmiskaapeleita ei tarvitse enää katkaista läpiviennin takia, jolloin säilytetään kaapelivalmistajan takuu. Lisäksi kaapelien lisääminen jälkeenpäin on nopeaa ja vaivatonta.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Aukon pituus | Materiaali | Paino | Pituus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KDSI-SR-FDA 1-4 BU
Tuotenumero:
29091.5
Kopioitu!
|
46 mm
|
Polyamidi
|
59,4 g
|
81 mm
|
|
||
|
KDSI-SR-FDA 6/10 BU
Tuotenumero:
29092.5
Kopioitu!
|
68,5 mm
|
Polyamidi 6.6
|
75 g
|
106 mm
|
|
||
|
KDSI-SR-FDA 8/16 BU
Tuotenumero:
29093.5
Kopioitu!
|
91 mm
|
Polyamidi 6.6
|
81,8 g
|
126 mm
|
|
||
|
KDSI-SR-FDA 10/24 BU
Tuotenumero:
29094.5
Kopioitu!
|
113,5 mm
|
Polyamidi 6.6
|
95,2 g
|
153 mm
|
|
Valitse tuote listalta.