CONTA-CLIP
Conta-Clipin KDS-BS ja KDS-BC tarjoavat nopean ja yksinkertaisen läpivientijärjestelmän kaikentyyppisille kaapeleille, letkuille ja putkille – liittimillä tai ilman. Harjarakenne suojaa pölyltä estäen sen pääsyn paneeleihin ja koteloihin. Ne voidaan kiinnittää suoraan pintaan ruuveilla tai käyttää muoviniittiversiota, joka on ihanteellinen kohteissa, joissa tila on rajallinen.
Jaettu kehys mahdollistaa jälkiasennuksen olemassa oleviin asennuksiin ilman liitosten purkamista.
| Alkuperämaa | DE |
|---|---|
| Asennus | Ruuviasennus, Split |
| Aukon leveys | 36 mm |
| Aukon pituus | 68,5 mm |
| Eristemateriaali | Polyuretaanipohjainen |
| Halogeeniton | Kyllä |
| Kiinnitysruuvien kiristysmomentti | 3 |
| Kiinnitysruuvit | M5 |
| Korkeus | 25,8 mm |
| Korkeus asennettuna | 11 mm |
| Lasikuituvahvistettu | Kyllä |
| Leveys | 70 mm |
| Materiaali | Polyamidi 6.6 |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 90 °C |
| Min. käyttölämpötila | -40 °C |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Paloluokka | V-0 |
| Pituus | 100 mm |
| Ruuvireikien halkaisija | 5,5 mm |
| Ruuvireikien lukumäärä | 4 kpl |
| Silikonivapaa | Kyllä |
| Tullitariffi | 39259020 |
| Väri | Musta |
Conta-Clipin KDS-BS ja KDS-BC tarjoavat nopean ja yksinkertaisen läpivientijärjestelmän kaikentyyppisille kaapeleille, letkuille ja putkille – liittimillä tai ilman. Harjarakenne suojaa pölyltä estäen sen pääsyn paneeleihin ja koteloihin. Ne voidaan kiinnittää suoraan pintaan ruuveilla tai käyttää muoviniittiversiota, joka on ihanteellinen kohteissa, joissa tila on rajallinen.
Jaettu kehys mahdollistaa jälkiasennuksen olemassa oleviin asennuksiin ilman liitosten purkamista.
CONTA-CLIP tarjoaa elintarviketeollisuuden vaatimuksiin suunniteltuja kaapeliläpivientiratkaisuja, jotka on valmistettu FDA-yhteensopivista materiaaleista.
Tehokas ja turvallinen kaapeliläpivienti on keskeinen tekijä teollisuus- ja sähköasennuksissa.
Partex PKS Edge Clip on erinomainen valinta aurinkopaneeliasennuksiin! Kaapelikiinnikkeet tarjoavat nopean ja helpon kaapeliasennuksen ilman nippusiteitä.
Järjestelmän ansiosta valmiskaapeleita ei tarvitse enää katkaista läpiviennin takia, jolloin säilytetään kaapelivalmistajan takuu. Lisäksi kaapelien lisääminen jälkeenpäin on nopeaa ja vaivatonta.
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennus | Aukon leveys | Aukon pituus | Eristemateriaali | Kiinnitysruuvien kiristysmomentti | Kiinnitysruuvit | Korkeus | Korkeus asennettuna | Lasikuituvahvistettu | Leveys | Materiaali | Pakkauskoko | Pituus | Rivet head diameter | Ruuvireikien halkaisija | Ruuvireikien lukumäärä | Tullitariffi | Ulkohalkaisija | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
KDS-BS 6/10 BRUSH FRAME SCREW
Tuotenumero:
29000.4
Kopioitu!
|
Ruuviasennus, Split
|
36 mm
|
68,5 mm
|
Polyuretaanipohjainen
|
3
|
M5
|
25,8 mm
|
11 mm
|
Kyllä
|
70 mm
|
Polyamidi 6.6
|
1 kpl
|
100 mm
|
|
5,5 mm
|
4 kpl
|
39259020
|
|
|
||
KDS-BS 8/16 BRUSH FRAME SCREW
Tuotenumero:
29001.4
Kopioitu!
|
Ruuviasennus, Split
|
46 mm
|
91 mm
|
Polyuretaanipohjainen
|
3
|
M5
|
11 mm
|
11 mm
|
Kyllä
|
70 mm
|
Polyamidi 6.6
|
1 kpl
|
120 mm
|
|
5,5 mm
|
4 kpl
|
39259020
|
|
|
||
KDS-BS 10/24 BRUSH FRAME SCREW
Tuotenumero:
29002.4
Kopioitu!
|
Ruuviasennus, Split
|
46 mm
|
113,5 mm
|
Polyuretaanipohjainen
|
3
|
M5
|
11 mm
|
11 mm
|
Kyllä
|
70 mm
|
Polyamidi 6.6
|
1 kpl
|
147 mm
|
|
5,5 mm
|
4 kpl
|
39259020
|
|
|
||
KDS-BC 6/10 BRUSH FRAME CLIP
Tuotenumero:
29003.4
Kopioitu!
|
Niitti, Split
|
46 mm
|
91 mm
|
Polyuretaanipohjainen
|
|
M5
|
11 mm
|
11 mm
|
Kyllä
|
70 mm
|
Polyamidi 6.6
|
1 kpl
|
100 mm
|
|
5,5 mm
|
|
39259020
|
|
|
||
KDS-BC 8/16 BRUSH FRAME CLIP
Tuotenumero:
29004.4
Kopioitu!
|
Niitti, Split
|
46 mm
|
91 mm
|
Polyuretaanipohjainen
|
|
M5
|
11 mm
|
11 mm
|
Kyllä
|
70 mm
|
Polyamidi 6.6
|
1 kpl
|
120 mm
|
|
5,5 mm
|
|
39259020
|
|
|
||
KDS-BC 10/24 BRUSH FRAME CLIP
Tuotenumero:
29005.4
Kopioitu!
|
Niitti, Split
|
46 mm
|
113,5 mm
|
Polyuretaanipohjainen
|
|
M5
|
11 mm
|
11 mm
|
Kyllä
|
70 mm
|
Polyamidi 6.6
|
1 kpl
|
147 mm
|
|
5,5 mm
|
|
39259020
|
|
|
||
KDS-BC-CLIP MOUNTING CLIPS FOR KDS-BC
Tuotenumero:
29006.4
Kopioitu!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
TPE
|
100 kpl
|
6 mm
|
11 mm
|
|
|
39269097
|
5 mm
|
|
Valitse tuote listalta.