ELCO
Tämä anturi sopii digitaalisiin termostaatteihimme, jotka on mukautettu NTC-antureille.
Anturilla on 3500 mm:n kaapeli, jota voidaan tarvittaessa jatkaa.
Pitkillä etäisyyksillä on otettava huomioon mahdolliset häiriösignaalit ja mittausvääristymät.
Tiedot |
|
|---|---|
| Kaapelin materiaali | PVC |
| Kaapelin pituus | 3500 mm |
| Min. käyttölämpötila | -50 °C |
| Max. käyttölämpötila | 110 °C |
| Paino | 30 g |
| Hyväksynnät | CE |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Halkaisija | 6 mm |
| Pituus | 50 mm |
| Aineen kanssa kosketuksissa olevien osien materiaali | Ruostumaton teräs |
| Asennus | Suojaputki |
Tämä anturi sopii digitaalisiin termostaatteihimme, jotka on mukautettu NTC-antureille.
Anturilla on 3500 mm:n kaapeli, jota voidaan tarvittaessa jatkaa.
Pitkillä etäisyyksillä on otettava huomioon mahdolliset häiriösignaalit ja mittausvääristymät.
Onko vihreä vety seuraava suomalainen menestystarina? Ota OEM mukaan matkallesi!
Ubitec aloitti syksyllä 2021 projektin yhdessä Naistenlahden sähkölaitoksen kanssa, jossa sähkölaitokseen rakennettiin uusi kattilalaitos Naistenlahti 3 korvasi yli 40 vuotta vanhan Naistenlahti 2 -voimalaitosyksikön. Myös OEM oli tiiviisti mukana projektissa, joka vaati syvää tietämystä tuotteista.
Lämpötila tarkkailussa? Autamme sinua valitsemaan sopivan tuotteen lämpötilan seurantaan.
Ylitäytetyt energiansiirtoketjut ovat yleinen näky monissa teollisuuden sovelluksissa. Tutustu artikkelissa, mitä haittoja tästä aiheutuu.
iguksen ainutlaatuinen DNV GL -hyväksyntäjärjestelmä elektroniikkakaapeleille tarjoaa käyttäjälle monenlaisia etuja.
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).