CONTA-CLIP
EMS Easy Marking System mallisto on helppokäyttöinen ja monipuolinen piirturijärjestelmä liitin- ja laitemerkintöjen tekoon.
Piirturi on saatavilla A3- ja A4-kokoisena. EMS-2 DIN A3 piirturilla voidaan merkitä jopa 800 liitinmerkkiä yhdellä ajolla, EMS-2 DIN A4 piirturilla 400 liitinmerkkiä.
Piirturia käytetään Conta-Sign ohjelmistolla, joka saatavilla 10 eri kielellä (saksa, englanti, ranska, espanja, unkari, italia, hollanti, puola, venäjä ja ruotsi).
Tiedot |
|
|---|---|
| Lisätiedot | line width 0.25 mm |
Muita tietoja |
|
|---|---|
| Tullitariffi | 96083000 |
| Alkuperämaa | DE |
| Paino | 19 g |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Relative humidity max | 60 % |
| Relative humidity min | 30 % |
| Max. varastointilämpötila | 21 °C |
| Colour code | Valkoinen |
| Ink colour | Musta |
| Line width | 0,25 mm |
EMS Easy Marking System mallisto on helppokäyttöinen ja monipuolinen piirturijärjestelmä liitin- ja laitemerkintöjen tekoon.
Piirturi on saatavilla A3- ja A4-kokoisena. EMS-2 DIN A3 piirturilla voidaan merkitä jopa 800 liitinmerkkiä yhdellä ajolla, EMS-2 DIN A4 piirturilla 400 liitinmerkkiä.
Piirturia käytetään Conta-Sign ohjelmistolla, joka saatavilla 10 eri kielellä (saksa, englanti, ranska, espanja, unkari, italia, hollanti, puola, venäjä ja ruotsi).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Lisätiedot | Tullitariffi | Alkuperämaa | Paino | Pakkauskoko | Relative humidity max | Relative humidity min | Max. varastointilämpötila | Colour code | Ink colour | Line width | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plotterin kynä, PPE 0,25 mm
Tuotenumero:
1650.0
Kopioitu!
|
line width 0.25 mm
|
96083000
|
DE
|
19 g
|
1 kpl
|
60 %
|
30 %
|
21 °C
|
Valkoinen
|
Musta
|
0,25 mm
|
|
||
|
Druckball
Tuotenumero:
1630.0
Kopioitu!
|
|
40169997
|
DE
|
27 g
|
1 kpl
|
|
|
|
|
|
|
|
||
|
Tuotenumero:
1220.0
Kopioitu!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valitse tuote listalta.