Mersen
Multivert® 630A jonovarokekytkimet asennetaan 185mm jaolla olevaan kokoojakiskoon. Modulaarisen rakenteensa ansiosta järjestelmään voidaan lisätä yksittäisiä komponentteja.
Helpon ja nopean asennuksen lisäksi Multivert® sarjan jonovarokekytkimet tarjoavat käyttäjälle turvallisen asennuksen ja huollon.
| Asennus | 185 mm kiskosto |
|---|---|
| Hyväksynnät | CB, CCC, CE, REACH, RoHS |
| Koko | NH3 |
| Leveys | 98 mm |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Napaluku | 3 |
| Nimellisvirta | 630 A |
|---|---|
| Pituus | 685 mm |
| Sisääntulojen määrä | 3 kpl |
| Ulostulojen määrä | 3 kpl |
| Valmistajan osanumero | N1002191 |
Multivert® 630A jonovarokekytkimet asennetaan 185mm jaolla olevaan kokoojakiskoon. Modulaarisen rakenteensa ansiosta järjestelmään voidaan lisätä yksittäisiä komponentteja.
Helpon ja nopean asennuksen lisäksi Multivert® sarjan jonovarokekytkimet tarjoavat käyttäjälle turvallisen asennuksen ja huollon.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Valmistajan osanumero | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Jonovarokekytkin Multivert NH3, 630 A/185 mm, 1x3P, M12
Tuotenumero:
1.350.000
Kopioitu!
|
N1002191
|
|
||
|
Jonovarokekytkin Multivert NH3, 630 A/185 mm, 1x3P, V-term.
Tuotenumero:
1.370.000
Kopioitu!
|
D1023250
|
|
Valitse tuote listalta.