DF ELECTRIC
NH00 aM kahvavarokkeet ovat tarkoitettu moottoreiden ja muuntajien oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA (690 V AC) ja 120 kA (500 V AC).
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 80 kA |
| Koko | NH00 |
| Käyttölämpötila | -20°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Nimellisvirta | 50 A |
| Ominaisuus | aM |
|---|---|
| Paino | 180 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +90°C |
NH00 aM kahvavarokkeet ovat tarkoitettu moottoreiden ja muuntajien oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA (690 V AC) ja 120 kA (500 V AC).
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Katkaisukyky | Max. jännite AC | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH00, aM, 690V, 50A
Tuotenumero:
DF384050
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
50 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH00, aM, 690V, 63A
Tuotenumero:
DF384055
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
63 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH00, aM, 690V, 80A
Tuotenumero:
DF384060
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
80 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH00, aM, 690V, 100A
Tuotenumero:
DF384065
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
100 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH00, aM, 500V, 125A
Tuotenumero:
DF383070
Kopioitu!
|
120 kA
|
500 V
|
125 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH00, aM, 500V, 160A
Tuotenumero:
DF383075
Kopioitu!
|
120 kA
|
500 V
|
160 A
|
|
Valitse tuote listalta.