DF ELECTRIC
NH000 aM kahvavarokkeet ovat tarkoitettu moottoreiden ja muuntajien oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA.
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 80 kA |
| Koko | NH000 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Nimellisvirta | 6 A |
| Ominaisuus | aM |
|---|---|
| Paino | 120 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +90°C |
NH000 aM kahvavarokkeet ovat tarkoitettu moottoreiden ja muuntajien oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA.
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 6A
Tuotenumero:
DF384010
Kopioitu!
|
6 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 10A
Tuotenumero:
DF384015
Kopioitu!
|
10 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 16A
Tuotenumero:
DF384020
Kopioitu!
|
16 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 20A
Tuotenumero:
DF384025
Kopioitu!
|
20 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 25A
Tuotenumero:
DF384030
Kopioitu!
|
25 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 32A
Tuotenumero:
DF384035
Kopioitu!
|
32 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 35A
Tuotenumero:
DF384040
Kopioitu!
|
35 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aM, 690V, 40A
Tuotenumero:
DF384045
Kopioitu!
|
40 A
|
|
Valitse tuote listalta.