DF ELECTRIC
NH1 aM kahvavarokkeet ovat tarkoitettu moottoreiden ja muuntajien oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA (690 V AC) ja 120 kA (500 V AC).
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 80 kA |
| Koko | NH1 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Nimellisvirta | 63 A |
| Ominaisuus | aM |
|---|---|
| Paino | 270 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +90°C |
NH1 aM kahvavarokkeet ovat tarkoitettu moottoreiden ja muuntajien oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA (690 V AC) ja 120 kA (500 V AC).
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Katkaisukyky | Max. jännite AC | Nimellisvirta | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NHC1, aM, 690V, 63A
Tuotenumero:
DF384235
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
63 A
|
270 g
|
|
||
|
Kahvasulake NHC1, aM, 690V, 80A
Tuotenumero:
DF384240
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
80 A
|
270 g
|
|
||
|
Kahvasulake NHC1, aM, 690V, 100A
Tuotenumero:
DF384245
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
100 A
|
270 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, aM, 690V, 125A
Tuotenumero:
DF384250
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
125 A
|
380 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, aM, 690V, 160A
Tuotenumero:
DF384255
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
160 A
|
380 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, aM, 690V, 200A
Tuotenumero:
DF384260
Kopioitu!
|
80 kA
|
690 V
|
200 A
|
380 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, aM, 500V, 224A
Tuotenumero:
DF383265
Kopioitu!
|
120 kA
|
500 V
|
224 A
|
380 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, aM, 500V, 250A
Tuotenumero:
DF383270
Kopioitu!
|
120 kA
|
500 V
|
250 A
|
380 g
|
|
Valitse tuote listalta.