DF ELECTRIC
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 100 kA |
| Koko | NH1 |
| Käyttölämpötila | -25°C ... 60°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 550 V |
| Nimellisvirta | 125 A |
| Ominaisuus | gS |
|---|---|
| Paino | 380 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-4, RoHS |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 80°C |
NH1 kahvavarokkeet ovat tarkoitettu kaapeleiden, kytkinlaitteiden ja puolijohteiden ylivirta- ja oikosulkusuojaukseen. Nimellinen katkaisukyky 100 kA (690V AC) ja 30 kA (440 V DC). Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH1, gS, 690V,125A
Tuotenumero:
DF371250
Kopioitu!
|
125 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 690V, 160A
Tuotenumero:
DF371255
Kopioitu!
|
160 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 690V, 200A
Tuotenumero:
DF371260
Kopioitu!
|
200 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 690V, 250A
Tuotenumero:
DF371270
Kopioitu!
|
250 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 690V, 280A
Tuotenumero:
DF371273
Kopioitu!
|
280 A
|
|
Valitse tuote listalta.