DF ELECTRIC
| Hyväksynnät | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-4, RoHS |
|---|---|
| Katkaisukyky | 120 kA |
| Koko | NH2 |
| Käyttölämpötila | -25°C ... 60°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 550 V |
| Nimellisvirta | 200 A |
| Ominaisuus | aR |
|---|---|
| Paino | 620 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | CE |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 80°C |
Erikoisnopeat NH1 aR-sulakkeet on tarkoitettu puolijohteiden suojaus sovelluksiin kuten tasasuuntaajissa, UPS-laitteissa, taajuusmuuttajissa, moottorikäytöissä, pehmokäynnistimissä, SSR-releleissä, aurinkosähköinverttereissä ja hitsausinverttereissä. Sulake on valmistettu puhtaasta hopeasta ja varustettu erikoiselementeillä, jotka takaavat erittäin matalat I²t-arvot. Kiinteytetty kvartsihiekka varmistaa erinomaisen valokaaren hallinnan, korkean katkaisukyvyn ja kestävyyden syklisissä kuormituksissa. Sulakkeessa on trip-indikaattori, jota voidaan käyttää visuaalisena merkkinä tai varustaa mikrokytkimellä.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 200A
Tuotenumero:
DF365350
Kopioitu!
|
200 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 250A
Tuotenumero:
DF365360
Kopioitu!
|
250 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 315A
Tuotenumero:
DF365370
Kopioitu!
|
315 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 350A
Tuotenumero:
DF365372
Kopioitu!
|
350 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 400A
Tuotenumero:
DF365380
Kopioitu!
|
400 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 450A
Tuotenumero:
DF365387
Kopioitu!
|
450 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 500A
Tuotenumero:
DF365390
Kopioitu!
|
500 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 550A
Tuotenumero:
DF365392
Kopioitu!
|
550 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 630A
Tuotenumero:
DF365395
Kopioitu!
|
630 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, aR, 690V, 700A
Tuotenumero:
DF365397
Kopioitu!
|
700 A
|
|
Valitse tuote listalta.