DF ELECTRIC
| Hyväksynnät | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-4, RoHS |
|---|---|
| Katkaisukyky | 100 kA |
| Koko | NH2 |
| Käyttölämpötila | -25°C ... 60°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 550 V |
| Nimellisvirta | 250 A |
| Ominaisuus | gS |
|---|---|
| Paino | 620 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | CE |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 80°C |
NH2 kahvavarokkeet ovat tarkoitettu kaapeleiden, kytkinlaitteiden ja puolijohteiden ylivirta- ja oikosulkusuojaukseen. Nimellinen katkaisukyky 100 kA (690V AC) ja 30 kA (440 V DC). Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH2, gS, 690V, 250A
Tuotenumero:
DF371360
Kopioitu!
|
250 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, gS, 690V, 315A
Tuotenumero:
DF371370
Kopioitu!
|
315 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, gS, 690V, 355A
Tuotenumero:
DF371375
Kopioitu!
|
355 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, gS, 690V, 400A
Tuotenumero:
DF371380
Kopioitu!
|
400 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH2, gS, 690V, 450A
Tuotenumero:
DF371387
Kopioitu!
|
450 A
|
|
Valitse tuote listalta.