DF ELECTRIC
| Hyväksynnät | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-4, RoHS |
|---|---|
| Katkaisukyky | 120 kA |
| Koko | NH3 |
| Käyttölämpötila | -25°C ... 60°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 550 V |
| Nimellisvirta | 500 A |
| Ominaisuus | aR |
|---|---|
| Paino | 1020 g |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Standardit | CE |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 80°C |
Erikoisnopeat NH1 aR-sulakkeet on tarkoitettu puolijohteiden suojaus sovelluksiin kuten tasasuuntaajissa, UPS-laitteissa, taajuusmuuttajissa, moottorikäytöissä, pehmokäynnistimissä, SSR-releleissä, aurinkosähköinverttereissä ja hitsausinverttereissä. Sulake on valmistettu puhtaasta hopeasta ja varustettu erikoiselementeillä, jotka takaavat erittäin matalat I²t-arvot. Kiinteytetty kvartsihiekka varmistaa erinomaisen valokaaren hallinnan, korkean katkaisukyvyn ja kestävyyden syklisissä kuormituksissa. Sulakkeessa on trip-indikaattori, jota voidaan käyttää visuaalisena merkkinä tai varustaa mikrokytkimellä.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 500A
Tuotenumero:
DF365465
Kopioitu!
|
500 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 550A
Tuotenumero:
DF365467
Kopioitu!
|
550 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 630A
Tuotenumero:
DF365470
Kopioitu!
|
630 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 700A
Tuotenumero:
DF365472
Kopioitu!
|
700 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 800A
Tuotenumero:
DF365475
Kopioitu!
|
800 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 900A
Tuotenumero:
DF365480
Kopioitu!
|
900 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, aR, 690V, 1000A
Tuotenumero:
DF365485
Kopioitu!
|
1000 A
|
|
Valitse tuote listalta.