DF ELECTRIC
DF Electricin NH3 800 V AC kahvasulakkeet ovat suunniteltu erityisesti aurinkosähkösovelluksiin.
Ne on tarkoitettu erityisesti aurinkosähköinvertterien lähtöpuolen suojaukseen, joiden lähtöjännite 800 V AC.
gG kahvavarokkeet ovat tarkoitettu kaapeleiden ja laitteiden ylivirta- ja oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA.
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 80 kA |
| Koko | NH3 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 800 V |
| Nimellisvirta | 200 A |
| Ominaisuus | gG |
|---|---|
| Paino | 1020 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +90°C |
DF Electricin NH3 800 V AC kahvasulakkeet ovat suunniteltu erityisesti aurinkosähkösovelluksiin.
Ne on tarkoitettu erityisesti aurinkosähköinvertterien lähtöpuolen suojaukseen, joiden lähtöjännite 800 V AC.
gG kahvavarokkeet ovat tarkoitettu kaapeleiden ja laitteiden ylivirta- ja oikosulkusuojaukseen.
Nimellinen katkaisukyky 80 kA.
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollistaa suuren katkaisukyvyn.
Sulakkeet valmistettu standardin IEC/EN60269 mukaan.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH3, gG, 800V, 200A
Tuotenumero:
DF385425
Kopioitu!
|
200 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gG, 800V, 250A
Tuotenumero:
DF385435
Kopioitu!
|
250 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gG, 800V, 315A
Tuotenumero:
DF385445
Kopioitu!
|
315 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gG, 800V, 355A
Tuotenumero:
DF385450
Kopioitu!
|
355 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gG, 800V, 400A
Tuotenumero:
DF385455
Kopioitu!
|
400 A
|
|
Valitse tuote listalta.