DF ELECTRIC
| Hyväksynnät | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-4, RoHS |
|---|---|
| Katkaisukyky | 120 kA |
| Koko | NH000 |
| Käyttölämpötila | -25°C ... 60°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 440 V |
| Nimellisvirta | 16 A |
| Ominaisuus | aR |
|---|---|
| Paino | 120 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | CE |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 80°C |
Erikoisnopeat NH aR-sulakkeet on tarkoitettu puolijohteiden suojaus sovelluksiin kuten tasasuuntaajissa, UPS-laitteissa, taajuusmuuttajissa, moottorikäytöissä, pehmokäynnistimissä, SSR-releleissä, aurinkosähköinverttereissä ja hitsausinverttereissä. Sulake on valmistettu puhtaasta hopeasta ja varustettu erikoiselementeillä, jotka takaavat erittäin matalat I²t-arvot. Kiinteytetty kvartsihiekka varmistaa erinomaisen valokaaren hallinnan, korkean katkaisukyvyn ja kestävyyden syklisissä kuormituksissa. Sulakkeessa on trip-indikaattori, jota voidaan käyttää visuaalisena merkkinä tai varustaa mikrokytkimellä.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 16A
Tuotenumero:
DF365020
Kopioitu!
|
16 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 20A
Tuotenumero:
DF365025
Kopioitu!
|
20 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 25A
Tuotenumero:
DF365030
Kopioitu!
|
25 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 32A
Tuotenumero:
DF365035
Kopioitu!
|
32 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 40A
Tuotenumero:
DF365045
Kopioitu!
|
40 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 50A
Tuotenumero:
DF365050
Kopioitu!
|
50 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 63A
Tuotenumero:
DF365055
Kopioitu!
|
63 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 80A
Tuotenumero:
DF365060
Kopioitu!
|
80 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 100A
Tuotenumero:
DF365065
Kopioitu!
|
100 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 125A
Tuotenumero:
DF365070
Kopioitu!
|
125 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 160A
Tuotenumero:
DF365075
Kopioitu!
|
160 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 200A
Tuotenumero:
DF365080
Kopioitu!
|
200 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH000, aR, 690V, 250A
Tuotenumero:
DF365085
Kopioitu!
|
250 A
|
|
Valitse tuote listalta.