| Hyväksynnät | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-4, RoHS |
|---|---|
| Katkaisukyky | 120 kA |
| Koko | NH1 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 80°C |
| Max. jännite AC | 800 V |
| Nimellisvirta | 100 A |
| Ominaisuus | gS |
|---|---|
| Paino | 380 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | CE |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 90°C |
NH1 800V AC gS-kahvasulakkeet on suunniteltu erityisesti uuden sukupolven aurinkosähköinverttereiden lähtöpuolen suojaukseen. Sulake tarjoaa suojan sekä ylikuormituksilta että oikosuluilta. Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöä, mikä mahdollsitaa suuren katkaisukyvyn. Sulakkeet on valmistettu IEC/EN60269-standardien mukaisesti ja täyttävät RoHS-direktiivin vaatimukset.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH1, gS, 800V, 100A
Tuotenumero:
DF369245
Kopioitu!
|
100 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 800V, 125A
Tuotenumero:
DF369250
Kopioitu!
|
125 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 800V, 160A
Tuotenumero:
DF369255
Kopioitu!
|
160 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH1, gS, 800V, 200A
Tuotenumero:
DF369260
Kopioitu!
|
200 A
|
|
Valitse tuote listalta.