DF ELECTRIC
DF Electric kahvavarokealustat NH0 sulakkeille.
| Asennus | Pohjalevy |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| Koko | NH0 |
| Käyttölämpötila | -20°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 750 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 160 A |
|---|---|
| Paino | 220 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +80°C |
DF Electric kahvavarokealustat NH0 sulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
Mikä oikeastaan on servo- ja moottorikaapelin välinen ero? Voiko servokaapelia käyttää tavallisen kolmivaihemoottorin liittämiseen?
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennus | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kahvavarokealusta NH0, 1-nap., 160A, IP00
Tuotenumero:
DF354160
Kopioitu!
|
Pohjalevy
|
1
|
220 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH0, 1-nap., 160A, IP00
Tuotenumero:
DF352160
Kopioitu!
|
DIN-kisko 35 mm, Pohjalevy
|
1
|
220 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH0, 1-nap., 160A, IP00, mikrokytkin
Tuotenumero:
DF356160
Kopioitu!
|
DIN-kisko 35 mm, Pohjalevy
|
1
|
320 g
|
1 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH0, 3-nap., 160A, IP00
Tuotenumero:
DF355160
Kopioitu!
|
Pohjalevy
|
3
|
730 g
|
1 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH0, 3-nap., 160A, IP00
Tuotenumero:
DF353160
Kopioitu!
|
DIN-kisko 35 mm, Pohjalevy
|
3
|
730 g
|
1 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.