| Asennus | DIN-kisko 35 mm |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| IP-luokka | IP20 |
| Koko | 8x32 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 70°C |
| Max. jännite AC | 400 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 25 A |
|---|---|
| Paino | 41 g |
| Pakkauskoko | 12 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -50°C ... 80°C |
PMC sulakepesä 8x32 mm putkisulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 1-nap.
Tuotenumero:
DF483500
Kopioitu!
|
1
|
41 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, N
Tuotenumero:
DF483502
Kopioitu!
|
1
|
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 1-nap.+N
Tuotenumero:
DF483504
Kopioitu!
|
2
|
52 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 1-nap.+N
Tuotenumero:
DF483506
Kopioitu!
|
2
|
88 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 2-nap.
Tuotenumero:
DF483508
Kopioitu!
|
2
|
82 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 3-nap.
Tuotenumero:
DF483510
Kopioitu!
|
3
|
123 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 3-nap.+N
Tuotenumero:
DF483512
Kopioitu!
|
4
|
134 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 3-nap.+N
Tuotenumero:
DF483514
Kopioitu!
|
4
|
170 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 8x32, 4-nap.
Tuotenumero:
DF483516
Kopioitu!
|
4
|
164 g
|
3 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.