DF ELECTRIC
PMX CC sulakepesä Class CC putkisulakkeille.
| Asennus | DIN-kisko 35 mm |
|---|---|
| Hyväksynnät | UL, CSA |
| IP-luokka | IP20 |
| Koko | Class CC |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +70°C |
| Max. jännite AC/DC | 600 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 30 A |
|---|---|
| Paino | 57 g |
| Pakkauskoko | 12 kpl |
| Standardit | UL4248-1, UL486E, CSA C22.2 Nº 4248-1, CSA C22.2 Nº 65 |
| Varastointilämpötila | -50°C ... +80°C |
PMX CC sulakepesä Class CC putkisulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Indikointi | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sulakepesä PMX, Class CC, 1-nap.
Tuotenumero:
DF485181
Kopioitu!
|
|
1
|
57 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, Class CC, 2-nap.
Tuotenumero:
DF485184
Kopioitu!
|
|
2
|
114 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, Class CC, 3-nap.
Tuotenumero:
DF485185
Kopioitu!
|
|
3
|
171 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, Class CC, 1-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485188
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
1
|
57 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, Class CC, 2-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485190
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
2
|
114 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, Class CC, 3-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485191
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
3
|
171 g
|
4 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.