DF ELECTRIC
DF Electric kahvavarokealustat NH2 sulakkeille.
| Asennus | DIN-kisko 35 mm, Pohjalevy |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| Koko | NH2 |
| Käyttölämpötila | -20°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 800 V |
| Max. jännite DC | 750 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 400 A |
|---|---|
| Paino | 550 g |
| Pakkauskoko | 3 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +80°C |
DF Electric kahvavarokealustat NH2 sulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kahvavarokealusta NH2, 1-nap., 400 A,IP00
Tuotenumero:
DF352400
Kopioitu!
|
1
|
550 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH2, 1-nap., 400 A,IP00
Tuotenumero:
DF354251
Kopioitu!
|
1
|
550 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH2, 1-nap., 400A, IP00, mikrokytkin
Tuotenumero:
DF356400
Kopioitu!
|
1
|
660 g
|
1 kpl
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH2, 3-nap., IP00
Tuotenumero:
DF353400
Kopioitu!
|
3
|
1840 g
|
1 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.