DF ELECTRIC
DF Electric kahvavarokealustat NH4 sulakkeille.
| Asennus | Pohjalevy |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| Koko | NH4 |
| Käyttölämpötila | -20°C ... +80°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 750 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 1250 A |
|---|---|
| Paino | 2600 g |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +80°C |
DF Electric kahvavarokealustat NH4 sulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Nimellisvirta | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kahvavarokealusta NH4, 1-nap., 1250A,IP00
Tuotenumero:
DF354125
Kopioitu!
|
1
|
1250 A
|
2600 g
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH4, 1-nap., 1250A,IP00, mikrokytkin
Tuotenumero:
DF356125
Kopioitu!
|
1
|
1250 A
|
2660 g
|
|
||
|
Kahvavarokealusta NH4, 2-nap., 2500A,IP00
Tuotenumero:
DF354127
Kopioitu!
|
2
|
2500 A
|
6800 g
|
|
Valitse tuote listalta.