Mersen
Mersenin 1500 VDC HelioProtection-sulakepesät 10/14x85mm gPV:lle tuovat uuden turvallisuustason aurinkosähköjärjestelmiin. HP15FHM32-sulakepesät ovat IP20 suojaluokituksella.
| Asennus | Ruuviliittimet |
|---|---|
| Hyväksynnät | CCC, CE, CSA, UL |
| Katkaisukyky | 50 kA |
| Koko | 10/14x85 |
| Leveys | 22,3 mm |
| Max. jännite DC | 1500 V |
|---|---|
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 32 A |
| Pakkauskoko | 12 kpl |
Mersenin 1500 VDC HelioProtection-sulakepesät 10/14x85mm gPV:lle tuovat uuden turvallisuustason aurinkosähköjärjestelmiin. HP15FHM32-sulakepesät ovat IP20 suojaluokituksella.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Asennus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
PV-sulakepesä 1500 VDC,1-nap., ruuviliitin
Tuotenumero:
HP15FHM32A
Kopioitu!
|
Ruuviliittimet
|
|
||
|
PV-sulakepesä 1500 VDC,1-nap., jousivoimaliitin
Tuotenumero:
HP15FHM32B
Kopioitu!
|
Jousivoimaliittimet
|
|
Valitse tuote listalta.