| Asennus | DIN-kisko 35 mm |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| IP-luokka | IP20 |
| Koko | 10x38 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 70°C |
| Max. jännite AC | 500 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 32 A |
|---|---|
| Paino | 41 g |
| Pakkauskoko | 12 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -50°C ... 80°C |
PMC sulakepesä 10x38mm putkisulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 1-nap.
Tuotenumero:
DF483530
Kopioitu!
|
1
|
41 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 1-nap.+N
Tuotenumero:
DF483534
Kopioitu!
|
2
|
52 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 1-nap.+N
Tuotenumero:
DF483536
Kopioitu!
|
2
|
88 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 2-nap.
Tuotenumero:
DF483538
Kopioitu!
|
2
|
82 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 3-nap.
Tuotenumero:
DF483540
Kopioitu!
|
3
|
123 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 3-nap.+N
Tuotenumero:
DF483542
Kopioitu!
|
4
|
134 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 3-nap.+N
Tuotenumero:
DF483544
Kopioitu!
|
4
|
170 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMC, 10x38, 4-nap.
Tuotenumero:
DF483546
Kopioitu!
|
4
|
164 g
|
3 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.