DF ELECTRIC
PMX sulakepesä 8x32 mm putkisulakkeille.
| Asennus | DIN-kisko 35 mm |
|---|---|
| Hyväksynnät | CE |
| IP-luokka | IP20 |
| Koko | 8x32 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +70°C |
| Max. jännite AC/DC | 400 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 25 A |
|---|---|
| Paino | 57 g |
| Pakkauskoko | 12 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2 |
| Varastointilämpötila | -50°C ... +80°C |
PMX sulakepesä 8x32 mm putkisulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Indikointi | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 1-nap.
Tuotenumero:
DF485001
Kopioitu!
|
|
1
|
57 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 1-nap.+N
Tuotenumero:
DF485003
Kopioitu!
|
|
2
|
117 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 2-nap.
Tuotenumero:
DF485004
Kopioitu!
|
|
2
|
114 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 3-nap.
Tuotenumero:
DF485005
Kopioitu!
|
|
3
|
171 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 3-nap.+N
Tuotenumero:
DF485006
Kopioitu!
|
|
4
|
231 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 4-nap.
Tuotenumero:
DF485007
Kopioitu!
|
|
4
|
228 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 1-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485008
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
1
|
57 g
|
12 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 1-nap.+N + ind
Tuotenumero:
DF485009
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
2
|
117 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 2-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485010
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
2
|
114 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 3-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485011
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
3
|
171 g
|
4 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 3-nap.+N + ind
Tuotenumero:
DF485012
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
4
|
231 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 8x32, 4-nap. + ind
Tuotenumero:
DF485013
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
4
|
228 g
|
3 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.