DF ELECTRIC
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 30 kA |
| Koko | NH3 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 80°C |
| Max. jännite DC | 1000 V |
| Nimellisvirta | 200 A |
| Ominaisuus | gPV |
|---|---|
| Paino | 1020 g |
| Pakkauskoko | 1 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-6, UL248-1, UL248-19, RoHS |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 90°C |
DF Electricin NH3 gPV-kahvasulakkeet on suunniteltu aurinkosähköjärjestelmien ja invertterien DC-tulojen suojaukseen. Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöshokkeja. Saatavana myös pulttikiinnitteiset versiot.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Paino | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH3, gPV, 200A, 1000 VDC
Tuotenumero:
DF373425
Kopioitu!
|
200 A
|
1020 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 250A, 1000 VDC
Tuotenumero:
DF373435
Kopioitu!
|
250 A
|
1020 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 315A, 1000 VDC
Tuotenumero:
DF373445
Kopioitu!
|
315 A
|
1020 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 355A, 1000 VDC
Tuotenumero:
DF373450
Kopioitu!
|
355 A
|
1020 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 400A, 1000 VDC
Tuotenumero:
DF373455
Kopioitu!
|
400 A
|
1020 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 200A, 1000VDC
Tuotenumero:
DF373425B
Kopioitu!
|
200 A
|
970 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 250A, 1000VDC
Tuotenumero:
DF373435B
Kopioitu!
|
250 A
|
970 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 315A, 1000VDC
Tuotenumero:
DF373445B
Kopioitu!
|
315 A
|
970 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 355A, 1000VDC
Tuotenumero:
DF373450B
Kopioitu!
|
355 A
|
970 g
|
|
||
|
Kahvasulake NH3, gPV, 400A, 1000VDC
Tuotenumero:
DF373455B
Kopioitu!
|
400 A
|
970 g
|
|
Valitse tuote listalta.