DF ELECTRIC
DF Electricin NH3 1500 V gPV-kahvasulakkeet on suunniteltu aurinkosähköjärjestelmien ja invertterien DC-tulojen suojaukseen. Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöshokkeja. Malli on varustettu iskurilla, johon saadaan kiinnitettyä mikrokytkin sulakkeen tilan valvontaan. Sulakkeen kiinnitys tapahtuu suoraan kiskoon pulteilla.
| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 50 kA |
| Koko | NH3 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 80°C |
| Max. jännite DC | 1500 V |
| Nimellisvirta | 160 A |
| Ominaisuus | gPV |
|---|---|
| Paino | 1860 g |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-6, UL248-1, UL248-19, RoHS |
| Varastointilämpötila | -40°C ... 90°C |
DF Electricin NH3 1500 V gPV-kahvasulakkeet on suunniteltu aurinkosähköjärjestelmien ja invertterien DC-tulojen suojaukseen. Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpöshokkeja. Malli on varustettu iskurilla, johon saadaan kiinnitettyä mikrokytkin sulakkeen tilan valvontaan. Sulakkeen kiinnitys tapahtuu suoraan kiskoon pulteilla.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
Kahvasulake NH3L,gPV,160A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372420P
Kopioitu!
|
160 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,200A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372425P
Kopioitu!
|
200 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,250A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372435P
Kopioitu!
|
250 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,315A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372445P
Kopioitu!
|
315 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,355A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372450P
Kopioitu!
|
355 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,400A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372455P
Kopioitu!
|
400 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,450A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372463P
Kopioitu!
|
450 A
|
|
||
|
Kahvasulake NH3L,gPV,500A,1500VDC+iskuri
Tuotenumero:
DF372465P
Kopioitu!
|
500 A
|
|
Valitse tuote listalta.