| Hyväksynnät | CE |
|---|---|
| Katkaisukyky | 30 kA |
| Koko | 10/14x85 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... +80°C |
| Max. jännite DC | 1500 V |
| Nimellisvirta | 20 A |
| Ominaisuus | gPV |
|---|---|
| Paino | 28 g |
| Pakkauskoko | 10 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN 60269-6, UL248-1, UL248-19 |
| Varastointilämpötila | -40°C ... +90°C |
DF Electricin gPV 10/14x85 -sulakkeet on kehitetty tarjoamaan kompakti, turvallinen ja kustannustehokas suoja aurinkosähkömoduuleille (string-suojaus) jännitteille jopa 1500 V DC.
Valikoima sisältää seuraavat sulakkeet:
Koko 10/14x85, 1500 V DC, 20 A – 32 A
Sulakkeet tarjoavat suojan sekä ylikuormitusta että oikosulkua vastaan (gPV-luokka IEC60269-6- ja UL248-19-standardien mukaisesti).
Keraaminen runko kestää hyvin sisäistä painetta ja lämpötilamuutoksia, mahdollistaen suuren katkaisukyvyn pienessä koossa. Koskettimet on valmistettu hopeoidusta kuparista ja sulake-elementit puhtaasta hopeasta, mikä estää ikääntymistä ja säilyttää sähköiset ominaisuudet muuttumattomina.
Näille sulakkeille suositellaan käytettäväksi PML-sulakepesiä.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|
|
PV sulake, 10/14x85, gPV, 1500V DC, 20A
Tuotenumero:
DF492250
Kopioitu!
|
20 A
|
|
||
|
PV sulake, 10/14x85, gPV, 1500V DC, 25A
Tuotenumero:
DF492255
Kopioitu!
|
25 A
|
|
||
|
PV sulake, 10/14x85, gPV, 1500V DC, 30A
Tuotenumero:
DF492260
Kopioitu!
|
30 A
|
|
||
|
PV sulake, 10/14x85, gPV, 1500V DC, 32A
Tuotenumero:
DF492262
Kopioitu!
|
32 A
|
|
Valitse tuote listalta.