| Asennus | DIN-kisko 35 mm |
|---|---|
| IP-luokka | IP20 |
| Koko | 14x51 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 70°C |
| Max. jännite AC | 690 V |
| Max. jännite DC | 1100 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 50 A |
|---|---|
| Paino | 101 g |
| Pakkauskoko | 6 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2, UL486E, UL4248-1, RoHS, Halogen free |
| Varastointilämpötila | -50°C ... 80°C |
PMX sulakepesä 14x51 gPV-sulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Napaluku | Paino | Pakkauskoko | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sulakepesä PMX, 14X51, 1-nap., 1100V DC
Tuotenumero:
DF485250
Kopioitu!
|
1
|
101 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 14X51, 2-nap., 1100V DC
Tuotenumero:
DF485251
Kopioitu!
|
2
|
202 g
|
3 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 14X51, 1-n, 1100VDC+ind
Tuotenumero:
DF485252
Kopioitu!
|
1
|
101 g
|
6 kpl
|
|
||
|
Sulakepesä PMX, 14X51, 2-n, 1100VDC+ind
Tuotenumero:
DF485253
Kopioitu!
|
2
|
202 g
|
3 kpl
|
|
Valitse tuote listalta.