| Asennus | DIN-kisko 35 mm |
|---|---|
| IP-luokka | IP20 |
| Koko | 10x85 / 10/14x85 |
| Käyttölämpötila | -40°C ... 70°C |
| Max. jännite AC | 1000 V |
| Max. jännite DC | 1500 V |
| Napaluku | 1 |
| Nimellisvirta | 32 A |
|---|---|
| Paino | 84,5 g |
| Pakkauskoko | 10 kpl |
| Standardit | IEC/EN 60269-1, IEC/EN60269-2, UL4248-1, UL486E, RoHS |
| Varastointilämpötila | -50°C ... 80°C |
Modulaarinen sulakepesä 10x85 gPV ja 10-14x85 gPV sulakkeille.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).