| Hyväksynnät | CE, CSA, UL |
|---|---|
| Katkaisukyky | 100 kA |
| Koko | 10x38 |
| Leveys | 17,5 mm |
| Max. jännite DC | 1000 V |
| Napaluku | 1 |
|---|---|
| Nimellisvirta | 32 A |
| Pakkauskoko | 12 kpl |
| Valmistajan osanumero | K1062724 |
Innovatiivinen ja kattava sarja Mersenin Modulostar® -sarjan sulakepesiä.
CUS101HEL-sarja on suunniteltu erityisesti aurinkosähköjärjestelmien suojaamiseen.
Modulaariset sulakepesät ovat IP20-suojausluokassa. Modulaarisia sulakepesiä CUS101HEL on saatavana 1-napaisina, sulakkeen palamisen merkkivalolla tai ilman.
Niitä suositellaan käytettäväksi erityisesti yhdessä Mersen HP6M ja HP10M kanssa.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Indikointi | Valmistajan osanumero | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
PV-sulakepesä 1000 VDC, 1-nap.
Tuotenumero:
CUS101HEL
Kopioitu!
|
|
K1062724
|
|
||
|
PV-sulakepesä 1000 VDC, 1-nap. + ind.
Tuotenumero:
CUS101IHEL
Kopioitu!
|
Visuaalinen
|
X1062758
|
|
Valitse tuote listalta.