Mersen
D-sulakejärjestelmä on saksalaisen DIN-standardin ensimmäinen ruuvisulakejärjestelmä.
D-sulakevalikoimaan kuuluvat koot NDZ, DII, DIII, DIV ja DV.
gG/gL-tyypin sulakkeet ovat tarkoitettu suojaamaan kaapeleita ylikuormitukselta ja oikosuluilta.
DIII kokoluokasta löytyvät 32-63 A sulakkeet.
| Hyväksynnät | CE, EAC, VDE |
|---|---|
| Indikointi | Visuaalinen |
| Koko | DIII |
| Max. jännite AC | 500 V |
| Max. jännite DC | 500 V |
| Nimellisvirta | 35 A |
| Ominaisuus | gG |
|---|---|
| Pakkauskoko | 25 kpl |
| Valmistajan osanumero | C214063 |
| Väri | Musta |
D-sulakejärjestelmä on saksalaisen DIN-standardin ensimmäinen ruuvisulakejärjestelmä.
D-sulakevalikoimaan kuuluvat koot NDZ, DII, DIII, DIV ja DV.
gG/gL-tyypin sulakkeet ovat tarkoitettu suojaamaan kaapeleita ylikuormitukselta ja oikosuluilta.
DIII kokoluokasta löytyvät 32-63 A sulakkeet.
DF Electric on erikoistunut sulakkeisiin, sulakepesiin ja muuntajiin vuodesta 1987 lähtien. Barcelonasta käsin toimiva yritys on Espanjan markkinajohtaja ja tunnettu kansainvälisesti kilpailukykyisestä tuotevalikoimastaan.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Wöhner määrittelee uudelleen, kuinka helppokäyttöinen, turvallinen ja tehokas tehonjakelujärjestelmä voi olla. Lue lisää!
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
LOVATO Electric on laajentanut tunnettua GL-sarjan kuormakytkinvalikoimaansa uusilla kokoluokilla, jotka kattavat virta-alueen 1000 A:sta aina 2000 A:iin (AC21A).
Kaapeleiden valmistuksessa on olemassa useampia erilaisia tapoja jolla jolla johtimet kierretään. Datakaapeleiden valmistuksessa käytetään kolme erilaista tapaa : kerroksittain kierretyt johtimet, parikierretyt johtimet (twisted pair) sekä nelikierre (star-quad).
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Nimellisvirta | Valmistajan osanumero | Väri | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulppasulake DIII, gG, 500 V, 35 A
Tuotenumero:
DIIIGG50V35
Kopioitu!
|
35 A
|
C214063
|
Musta
|
|
||
|
Tulppasulake DIII, gG, 500 V, 50 A
Tuotenumero:
DIIIGG50V50
Kopioitu!
|
50 A
|
K214576
|
Valkoinen
|
|
||
|
Tulppasulake DIII, gG, 500 V, 63 A
Tuotenumero:
DIIIGG50V63
Kopioitu!
|
63 A
|
R215088
|
Kupari
|
|
Valitse tuote listalta.