DELTA ELECTRONICS
Sisääntulo |
|
|---|---|
| Syöttöjännite AC | 100-240 V |
| Min. syöttöjännite AC | 90 V AC |
| Max. syöttöjännite AC | 264 V AC |
| Syöttöjännite DC | 125-375 V |
| Min. syöttöjännite DC | 125 V DC |
| Max. syöttöjännite DC | 375 V DC |
| Syöksyvirta 120 V AC, tyypillinen | 15 A |
| Syöksyvirta 230 V AC, tyypillinen | 30 A |
| Verkon taajuus | 50-60 Hz |
| Virrankulutus 120 V AC | 0,3 A |
| Virrankulutus 230 V AC | 0,2 A |
Ulostulo |
|
| Ulostulojännite | 24 V DC |
| Min. ulostulojännite | 24 V DC |
| Max. ulostulojännite | 24 V DC |
| Ulostulovirta | 0,42 A |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Teho | 10 W |
| Min. lämpötila ilman tehonlaskua | -25 °C |
| Max. lämpötila ilman tehonlaskua | 55 °C |
Hyötysuhde/elinikä/MTBF |
|
| Hyötysuhde | 80 % |
Mitat |
|
| Leveys | 18 mm |
| Korkeus | 91 mm |
| Syvyys | 55,6 mm |
| Paino | 0,065 kg |
Liittimet |
|
| Liittimet | Ruuvi |
Muuta |
|
| Hyväksynnät | CB, CE, NEC Class 2, TÜV, UL |
| Kotelon materiaali | Muovi |
| Hold-up time 120 V AC, täydellä kuormalla, tyypillinen | 10 ms |
| Hold-up time 230 V AC, täydellä kuormalla, tyypillinen | 60 ms |
| IP-luokka | IP20 |
Enedo suunnittelee ja kehittää lääkinnälliseen käyttöön tarkoitettuja AC–DC-teholähteitä vaativimpiin terveydenhuollon sovelluksiin.
OEM laajentaa teholähdetarjontaansa yhteistyöllä Eforen kanssa Suomessa ja Baltian maissa
ADEL Systemin CBI60W ja CBI600W ovat älykkäitä DC-UPS-ratkaisuja Ethernet-integraatiolla. Lue lisää!
Adel Systemsin luotettavat energianjatkuvuusratkaisut auttavat yrityksiä varautumaan sähkökatkoksiin ennakolta. Varmistamalla kriittisten järjestelmien ja prosessien jatkuvuuden vältät yllättävät keskeytykset, suojaat liiketoimintasi tuloksen ja säästyt piilokustannuksilta, jotka muuten jäisivät helposti huomaamatta.
PULS on esitellyt uuden sukupolven PLANET-teholähdesarjan, joka asettaa uudet standardit teollisuuden DIN-kiskovirtalähteille yhdistämällä ennätyskorkean hyötysuhteen ja erittäin kompaktin koon.
Delta Electronics on julkaissut uudet Chrome II -teholähteet. Chrome II -sarjan teholähteet on suunniteltu moduulikoteloasennuksiin ja ne sopivat DIN-aukkoon. Lue lisää!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Ulostulojännite | Syöttöjännite AC | Syöttöjännite DC | Liittimet | Teho | Ulostulovirta | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Teholähde 90-264VAC/24VDC, 10W/0,42A
Tuotenumero:
DRC-24V10W1AZ
Kopioitu!
|
24 V DC
|
100-240 V
|
125-375 V
|
Ruuvi
|
10 W
|
0,42 A
|
|
||
|
Teholähde 90-264VAC/24VDC, 10W/0,42A, IEC/EN 60335-1
Tuotenumero:
DRC-24V10W1HZ
Kopioitu!
|
24 V DC
|
100-240 V
|
125-375 V
|
Ruuvi
|
10 W
|
0,42 A
|
|
||
|
Teholähde 90-264VAC/24-28VDC, 30W/1,25A
Tuotenumero:
DRC-24V30W1AZ
Kopioitu!
|
24 V DC
|
100-240 V
|
125-375 V
|
Ruuvi
|
30 W
|
1,25 A
|
|
||
|
Teholähde 90-264VAC/24-28VDC, 60W/2,5A
Tuotenumero:
DRC-24V60W1AZ
Kopioitu!
|
24 V DC
|
100-240 V
|
125-375 V
|
Ruuvi
|
60 W
|
2,5 A
|
|
||
|
Teholähde 90-264VAC/24-28VDC, 100W/3,8A
Tuotenumero:
DRC-24V100W1AZ
Kopioitu!
|
24 V DC
|
100-240 V
|
125-375 V
|
Ruuvi
|
91,2 W
|
3,8 A
|
|
Valitse tuote listalta.