TOSI
TOSIBOX® Lock 500 on korkean tason yhteyksien laite, joka tarjoaa ennennäkemättömiä mahdollisuuksia asiakkaille heidän toimintojensa hallintaan ja uusien IoT-ratkaisujen rakentamiseen. Lock 500 on ihanteellinen vaativissa teollisuusympäristöissä ja avaa uusia mahdollisuuksia turvallisuus- ja toimistoverkkojen aloilla.
Lock 500 on yhteensopiva kaikkien olemassa olevien TOSIBOX®-tuotteiden kanssa. Tuotteiden modulaarisuus mahdollistaa verkkojen helpon ja nopean laajentamisen.

| Asennus | TS 35/7,5 |
|---|---|
| Kaksiasteinen varmennus | Kyllä |
| Korkeus | 110 mm |
| Käyttöjännite | 12-48 V DC |
| LAN-portti | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Leveys | 58 mm |
| Max. tehonkulutus | 10 W |
| Rinnakkainen VPN yhteys | Max 50 |
|---|---|
| Tietojen salaus | PKI, 3072 bit RCA |
| Valmius 3G/4G USB-Modeemille | 2 Integroitua SIM-korttipaikkaa |
| WAN-portti | 10/100 Mbit/s |
| VPN-läpimeno | 90 Mbit/s |
| VPN-salaus | Blowfish 128 bit CBC, AES 128/192/256 bit CBC |
TOSIBOX® Lock 500 on korkean tason yhteyksien laite, joka tarjoaa ennennäkemättömiä mahdollisuuksia asiakkaille heidän toimintojensa hallintaan ja uusien IoT-ratkaisujen rakentamiseen. Lock 500 on ihanteellinen vaativissa teollisuusympäristöissä ja avaa uusia mahdollisuuksia turvallisuus- ja toimistoverkkojen aloilla.
Lock 500 on yhteensopiva kaikkien olemassa olevien TOSIBOX®-tuotteiden kanssa. Tuotteiden modulaarisuus mahdollistaa verkkojen helpon ja nopean laajentamisen.
