AUTOVIMATION
| Ikkunan tiiviste | EPDM |
|---|---|
| IP-luokka | IP67 |
| Korkeus | 90 mm |
| Kotelon materiaali | Jauhemaalattu merialumiini |
| Leveys | 120 mm |
| Linssin halkaisija | 76 mm |
| Max. kameran korkeus | 73 mm |
|---|---|
| Max. kameran leveys | 111 mm |
| Paino | 1800 g |
| Pituus | 220 mm |
| Sisäpituus | 204 mm |
Mallisarjasta löytyy sekä S, M ja L mallin kotelot.Chameleon.
Chameleon kamerakotelot ovat oiva valinta Adlink Neon, Balluff BVS, Basler Dart, Baumer Verisens, Cognex Insight 5000, Flir Ax8, D-Link DCS-2132L, GoPro, Matrix Vision BlueLynx, Matrox GTR, Sick Inspector, VRmagic VRmRIC10-X, Vision Components VC Nano ja monille muille malleille.
Tutustu oheiseen speksisivuun ja ota yhteyttä OEM myyntiin.
Autovimationin Dolphin&Shark on korkealaatuinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kamerakotelosarja on erinomainen vaihtoehto erityisesti korkeaa hygieniatasoa vaativille aloille, kuten lääke- ja elintarviketeollisuudelle.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Logistiikka muuttuu nopeasti, ja yritykset tarvitsevat entistä tehokkaampia ratkaisuja. Konenäkö automatisoi tavaravirtojen käsittelyä, nopeuttaa prosesseja ja vähentää virheitä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.