Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 12,5 mm |
| Max. aukkoalue | 1,4 |
| Min. aukkoalue | 22 |
| Suodinkierre | 49 |
| Kuvakulma (pysty) 1" | 41,2 |
| Kuvakulma (vaaka) 1" | 53,1 |
| Vääristymä | 0,86 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Paino | 0,29 kg |
| Min. pikselin koko | 7,4 µm |
| Max. kennokoko | 1" |
| Max. resuluutio | 1,5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Kuvakulma (pysty) 1" | Kuvakulma (vaaka) 1" | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Optiikka 12.5mm F1.4 1" Fujinon
Tuotenumero:
CF12.5HA-1
Kopioitu!
|
12,5 mm
|
1,4
|
22
|
49
|
41,2
|
53,1
|
0,86
|
100 mm
|
0,29 kg
|
7,4 µm
|
1"
|
1,5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka 16mm F1.4 1" Fujinon
Tuotenumero:
CF16HA-1
Kopioitu!
|
16 mm
|
1,4
|
22
|
49
|
32,8
|
42,6
|
0,79
|
100 mm
|
0,28 kg
|
7,4 µm
|
1"
|
1,5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka 25mm F1.4 1" Fujinon
Tuotenumero:
CF25HA-1
Kopioitu!
|
25 mm
|
1,4
|
22
|
49
|
22,7
|
29,9
|
0,36
|
100 mm
|
0,31 kg
|
7,4 µm
|
1"
|
1,5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
Optiikka 35mm F1.4 1" Fujinon
Tuotenumero:
CF35HA-1
Kopioitu!
|
35 mm
|
1,4
|
22
|
49
|
15,3
|
20,3
|
0,18
|
200 mm
|
0,18 kg
|
7,4 µm
|
1"
|
1,5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka 50mm F1.8 1" Fujinon
Tuotenumero:
CF50HA-1
Kopioitu!
|
50 mm
|
22
|
1,8
|
49
|
10,6
|
14,1
|
0,2
|
400 mm
|
0,235 kg
|
7,4 µm
|
1"
|
1,5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka 75mm F1.8 1" Fujinon
Tuotenumero:
CF75HA-1
Kopioitu!
|
75 mm
|
1,8
|
22
|
49
|
7,3
|
9,8
|
0,01
|
900 mm
|
0,295 kg
|
7,4 µm
|
1"
|
1,5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.