Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 6 mm |
| Max. aukkoalue | 1,8 |
| Min. aukkoalue | 16 |
| Vääristymä | -0,61 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
| Paino | 0,205 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 5 µm |
| Max. kennokoko | 1" |
| Max. resuluutio | 5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Optiikka, C, 6mm, F1.4, 1", VST
Tuotenumero:
VS-0618H1-SWIR
Kopioitu!
|
6 mm
|
1,8
|
16
|
|
-0,61
|
100 mm
|
0,205 kg
|
5 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka, C, 8mm, F1.4, 1", VST
Tuotenumero:
VS-0814H1-SWIR
Kopioitu!
|
8 mm
|
1,4
|
16
|
55
|
-0,54
|
100 mm
|
0,175 kg
|
5 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka, C, 12mm, F1.4, 1", VST
Tuotenumero:
VS-1214H1-SWIR
Kopioitu!
|
12 mm
|
1,4
|
16
|
35,5
|
-0,32
|
300 mm
|
0,13 kg
|
5 µm
|
1"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.