Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 4 mm |
| Max. aukkoalue | 1,8 |
| Min. aukkoalue | 22 |
| Suodinkierre | 46 |
| Vääristymä | -5,9 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
| Paino | 0,055 kg |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Min. pikselin koko | 2,2 µm |
| Max. kennokoko | 1/2.5" |
| Max. resuluutio | 5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Vääristymä | Tarkennusetäisyys | Paino | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Optiikka C 4mm F1.8 1/2.5" Basler
Tuotenumero:
C125-0418-5M
Kopioitu!
|
4 mm
|
1,8
|
22
|
46
|
-5,9
|
100 mm
|
0,055 kg
|
2,2 µm
|
1/2.5"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 6mm F1.8 1/2.5" Basler
Tuotenumero:
C125-0618-5M
Kopioitu!
|
6 mm
|
1,8
|
22
|
35,5
|
-3,3
|
100 mm
|
0,055 kg
|
2,2 µm
|
1/2.5"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 8mm F1.8 1/2.5" Basler
Tuotenumero:
C125-0818-5M
Kopioitu!
|
8 mm
|
1,8
|
22
|
35,5
|
-1,6
|
100 mm
|
0,065 kg
|
2,2 µm
|
1/2.5"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 12mm F1.8 1/2.5" Basler
Tuotenumero:
C125-1218-5M
Kopioitu!
|
12 mm
|
1,8
|
22
|
25,5
|
-0,7
|
200 mm
|
0,065 kg
|
2,2 µm
|
1/2.5"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 16mm F2.0 1/2.5" Basler
Tuotenumero:
C125-1620-5M
Kopioitu!
|
16 mm
|
2,2
|
22
|
25,5
|
-0,3
|
200 mm
|
0,06 kg
|
2,2 µm
|
1/2.5"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 25mm F2.2 1/2.5" Basler
Tuotenumero:
C125-2522-5M
Kopioitu!
|
16 mm
|
2,2
|
22
|
25,5
|
-0,2
|
200 mm
|
0,06 kg
|
2,2 µm
|
1/2.5"
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.