Tiedot |
|
|---|---|
| Polttoväli | 8 mm |
| Max. aukkoalue | 2,4 |
| Min. aukkoalue | 16 |
| Suodinkierre | 35,5 |
| Tarkennusetäisyys | 100 mm |
| Min. pikselin koko | 3,4 µm |
*Invisible Heading* |
|
|---|---|
| Max. kennokoko | 2/3" |
| Max. käyttölämpötila | 50 °C |
| Max. resuluutio | 5 MP |
| Tarkennus | Manual |
| Optiikkasovite | C-Mount |
Basler esitteli kuumimmat uutuudet ja lähitulevaisuuden tuotteet maailman johtavilla VISION 2022-konenäkömessuilla.
Fujinon HF-12M-optiikkasarja tuo edistyksellisen optisen suorituskyvyn 12 megapikselin sarjaan.
FUJIFILM kuunteli konenäköasiakkaidensa tarpeita ja kehitti niiden pohjalta uuden CF-ZA-1S-sarjan vastaamaan heidän tarpeitaan. Lue lisää!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Polttoväli | Max. aukkoalue | Min. aukkoalue | Suodinkierre | Tarkennusetäisyys | Min. pikselin koko | Max. kennokoko | Max. käyttölämpötila | Max. resuluutio | Tarkennus | Optiikkasovite | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Optiikka C 8mm F2.4 2/3" Basler
Tuotenumero:
C23-0824-5M
Kopioitu!
|
8 mm
|
2,4
|
16
|
35,5
|
100 mm
|
3,4 µm
|
2/3"
|
50 °C
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 12mm F2.4 2/3" Basler
Tuotenumero:
C23-1224-5M
Kopioitu!
|
12 mm
|
2,4
|
16
|
27
|
250 mm
|
3,4 µm
|
2/3"
|
50 °C
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
OPTIC C FIX 16MM 5MP 2/3" Basler Prem
Tuotenumero:
C23-1620-5M
Kopioitu!
|
16 mm
|
2,4
|
16
|
27
|
250 mm
|
3,4 µm
|
2/3"
|
50 °C
|
5 MP
|
|
C-Mount
|
|
||
|
Optiikka C 25mm F1.8 2/3" Basler
Tuotenumero:
C23-2518-5M
Kopioitu!
|
25 mm
|
1,8
|
16
|
27
|
200 mm
|
3,4 µm
|
2/3"
|
50 °C
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
||
|
Tuotenumero:
C23-3520-5M
Kopioitu!
|
35 mm
|
1,8
|
16
|
27
|
250 mm
|
3,4 µm
|
2/3"
|
50 °C
|
5 MP
|
|
C-Mount
|
|
||
|
Tuotenumero:
C23-5028-5M
Kopioitu!
|
50 mm
|
2,8
|
16
|
27
|
400 mm
|
3,4 µm
|
2/3"
|
50 °C
|
5 MP
|
Manual
|
C-Mount
|
|
Valitse tuote listalta.