AUTOVIMATION
| Ikkunan tiiviste | EPDM |
|---|---|
| IP-luokka | IP65 |
| Korkeus | 113 mm |
| Kotelon materiaali | Jauhemaalattu merialumiini |
| Leveys | 173 mm |
| Linssin halkaisija | 90 mm |
| Max. kameran korkeus | 90 mm |
| Max. kameran leveys | 150 mm |
|---|---|
| Max. liittimen koko | 26,5 mm |
| Paino | 2300 g |
| Pituus | 207 mm |
| Sisäpituus | 189 mm |
Koteloita on saatavana kolmea eri pituutta, kolmea ikkunamallia ja kolme erilaista takalevyä.
Koteloita on monia eri vaihtoehtoja, joista tuotesivulla mainittu vain muutama. Tutustu oheiseen valintatyökaluun, speksisivuun ja ota yhteyttä OEM myyntiin.
Lisäksi koteloihin on saatava mittava määrä lisätarvikkeita.
Kotelo sopii AVT Bonito Pro, Axis Q1775, Basler Runner, Dalsa Linea, e2v Eilixa+, Eosens Mini, Flir A6xx, Jai Spark, Lumenera Lg11059, Optronis CP, Vieworks VP, Vision&Control pictor C300/T300, Xenics Xeva, Ximea XiD ja monille muille kameroille.
Autovimationin Dolphin&Shark on korkealaatuinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kamerakotelosarja on erinomainen vaihtoehto erityisesti korkeaa hygieniatasoa vaativille aloille, kuten lääke- ja elintarviketeollisuudelle.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Logistiikka muuttuu nopeasti, ja yritykset tarvitsevat entistä tehokkaampia ratkaisuja. Konenäkö automatisoi tavaravirtojen käsittelyä, nopeuttaa prosesseja ja vähentää virheitä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Korkeus | Max. kameran korkeus | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
Kamerakotelo Mammoth M, 3", tausta C (29x<150mm)
Tuotenumero:
22.966.180
Kopioitu!
|
113 mm
|
90 mm
|
|
||
Kamerakotelo Mammoth M, 3", tausta C (62x<150mm)
Tuotenumero:
26.266.180
Kopioitu!
|
62 mm
|
62 mm
|
|
Valitse tuote listalta.