AUTOVIMATION
| Ikkunan tiiviste | EPDM |
|---|---|
| IP-luokka | IP65 |
| Korkeus | 173 mm |
| Kotelon materiaali | Jauhemaalattu merialumiini |
| Leveys | 242 mm |
| Linssin halkaisija | 78 mm |
| Max. kameran korkeus | 60 mm |
| Max. kameran leveys | 60 mm |
|---|---|
| Max. liittimen koko | 26,5 mm |
| Paino | 4500 g |
| Pituus | 181 mm |
| Sisäpituus | 180 mm |
Koteloon saatavilla oleva Peltier-ohjain tarkkailee aktiivisesti kameran lämpötilaa ja vaihtaa automaattisesti jäähdytyksen ja lämmityksen välillä asetettujen lämpötilatasojen mukaan.
Mukana toimitetaan aina sopivat kamerakiinnikkeet, joilla saadaan kamera tukevasti kiinnitettyä kotelon sisään, sekä varmistetaan lämmönjohtuminen kameran ja kotelon välillä.
Autovimationin Dolphin&Shark on korkealaatuinen ruostumattomasta teräksestä valmistettu kamerakotelosarja on erinomainen vaihtoehto erityisesti korkeaa hygieniatasoa vaativille aloille, kuten lääke- ja elintarviketeollisuudelle.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Logistiikka muuttuu nopeasti, ja yritykset tarvitsevat entistä tehokkaampia ratkaisuja. Konenäkö automatisoi tavaravirtojen käsittelyä, nopeuttaa prosesseja ja vähentää virheitä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Hinta | |
|---|---|---|---|
|
Turtle M Mammoth
Tuotenumero:
70.400.181
Kopioitu!
|
|
||
|
Turtle MiC Mammoth
Tuotenumero:
70.400.180
Kopioitu!
|
|
Valitse tuote listalta.