NEOUSYS
| Asennus | Leveämpi kuin normaali PCIe-kortti |
|---|---|
| Korkeus | 111 mm |
| Leveys | 18,2 mm |
| Liitäntä | M12 |
| Liitäntä - Ethernet | 4x Gigabit Ethernet M12 x-coded, Intel® I350-AM4 |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
| Piirisarja | Intel® I350-AM4 |
|---|---|
| PoE tuki | IEEE 802.3af-2009 PoE+, maks. 25,5W/portti |
| Syvyys | 167 mm |
| Virtalähde | PCI Express, on-board 4-pin power connector |
| Väylä | PCI Express Gen2 x4 |
PCIe-PoE312M sisältää neljä Gigabit Ethernet -porttia serveriluokan Intel I350-4M piirisarjalla. M12-liitännällä varustettu kortti tarjoaa huomattavasti normaalia RJ45-liitäntää tukevamman ja turvallisemman liitännän kameroille ja muille Ethernet-liitäntäisille laitteille haastavissa olosuhteissa. Neousys on kehittänyt erityisen rakenteen jossa M12-liittimet sijaitsevat yhdestä palasta CNC-koneistettussa alumiinisessa osassa takaamaan turvallisen kiinnityksen.
Luotettava datan siirto kameran ja tietokoneen välillä on yksi kuvantamisjärjestelmän kulmakivistä. Valikoimistamme löytyy Baslerin GigE-liitäntäkortit!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Logistiikka muuttuu nopeasti, ja yritykset tarvitsevat entistä tehokkaampia ratkaisuja. Konenäkö automatisoi tavaravirtojen käsittelyä, nopeuttaa prosesseja ja vähentää virheitä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.