NEOUSYS
| Korkeus | 111,2 mm |
|---|---|
| Käyttöjännite | 3,3V/12V PCIe-väylästä |
| Leveys | 167,7 mm |
| Liitäntä - Ethernet | 2x Gigabit Ethernet, Intel® I350-AM2 |
| Max. käyttölämpötila | 55 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
|---|---|
| PoE tuki | IEEE 802.3af-2009 PoE+, maks. 25,5W/portti |
| Väylä | PCI Express x4 |
PCIe-PoE352at sisältää 2 kpl ja PCIe-PoE354at 4 kpl GigE PoE portteja. Korteissa on viimeisintä tekniikkaa edustava Intel I350 Gigabit Ethernet piirisarja, sekä päivitetty 802.3at-2009 PoE+ tekniikka, jonka ansiosta ne voivat antaa 25,5W tehon jokaiseen porttiin. Kortin serveriluokan GigE kontrolleri sisältää useita tehokkuutta parantavia ominaisuuksia, jotka takaavat erinomaisen suorituskyvyn jatkuvassa suuren kapasiteetin tiedonsiirrossa, kuten konenäkösovelluksissa.
Suurempi 25,5W PoE teho mahdollistaa aiempaa useampien laitteiden, esimerkiksi valvontasovellusten PTZ-kameroiden, käytön PoE tehonsyötön varassa.
Luotettava datan siirto kameran ja tietokoneen välillä on yksi kuvantamisjärjestelmän kulmakivistä. Valikoimistamme löytyy Baslerin GigE-liitäntäkortit!
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!
Valikoimistamme löytyy tuoteratkaisuja kuljetinlinjastoihin ja tuotteiden laaduntarkkailuun. Kysy miten voimme auttaa sinua!
Logistiikka muuttuu nopeasti, ja yritykset tarvitsevat entistä tehokkaampia ratkaisuja. Konenäkö automatisoi tavaravirtojen käsittelyä, nopeuttaa prosesseja ja vähentää virheitä.
Teollisuusympäristöissä tapahtuvat räjähdykset voivat aiheuttaa vakavia vahinkoja sekä ihmisille että omaisuudelle. ATEX varmistaa, että sekä laitteet että työprosessit on suunniteltu minimoimaan nämä riskit ja luomaan turvallinen työympäristö.
|
|
|
|
|
|
||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
| Suosikit | Tilausnumero: | Käyttöjännite | Liitäntä - Ethernet | Hinta | |
|---|---|---|---|---|---|
|
Gigabit Ethernet PoE+ kortti PCIe 2-porttinen
Tuotenumero:
NUVO_PCIE-POE352
Kopioitu!
|
3,3V/12V PCIe-väylästä
|
2x Gigabit Ethernet, Intel® I350-AM2
|
|
||
|
Gigabit Ethernet PoE+ kortti PCIe 4-porttinen
Tuotenumero:
NUVO_PCIE-POE354
Kopioitu!
|
3,3V/12V PCIe-väylästä tai 4-pin virtaliittimestä
|
4x Gigabit Ethernet, Intel® I350-AM4
|
|
Valitse tuote listalta.