| Aallonpituus | WHI, 470, 520, 660, 880 |
|---|---|
| Elinikä | 50000 h |
| Hyväksynnät | CE, RoHS |
| IP-luokka | IP50 |
| Kaapelin pituus vakiona | 2m |
| Liitäntä | C1, C5, IC, I3, I3S, 24 |
|---|---|
| Max. käyttölämpötila | 60 °C |
| Min. käyttölämpötila | 0 °C |
Kollimoitu taustavalo soveltuu hyvin esimerkiksi lasi- ja muovipintojen virheiden tarkastukseen, piirilevyjen reikien ja osien kierteiden tarkastukseen sekä korkeaa mittaustarkkuutta vaativiin paikoitussovelluksiin.
CB-sarjan valot ovat laajennettavissa 1" (25mm) pykälissä jopa 16" x 16" kokoisiksi.
Konenäkövalaisimista löytyy monia eri vaihtoehtoja. Voit myös tutustua oheiseen valmistajan valintatyökaluun
tai ottaa yhteyttä OEM asiakaspalveluun ja tuotealuepäällikköön.

Saavuttaaksesi parhaan mahdollisen tuloksen konenäköjärjestelmillä, oikeanlainen valaistus on välttämätöntä. Tutustu oppaaseen!
Baslerin visiosovellusten valaisinvalikoima on kasvanut yhteensä 200:lla uudella tuotteella. Tutustu!
Konenäköjärjestelmän yksi tärkeimmistä osa-alueista on valaistus. Valaisinkomponenttien lisäksi tarvitaan useimmiten ylimääräistä kehitystyötä sekä valaistuksen hallintaohjelmistoja.
Pinta-asennettavat ELN- ja SL-sarjojen valaisimet ovat nyt saatavilla myös RGBW-versioina.
Olemme mukana Pohjoinen Teollisuus -messuilla! Tule juttelemaan ja tutustumaan uutuuksiin osastolle 849!
Tutustu koneturvallisuuden keskeisiin komponentteihin, kuten turva-aitoihin, valoverhoihin ja turvalaserskannereihin. Löydä oikeat ratkaisut meiltä!